پیمان صاحب جمعی: یک جای کار می‌لنگد؛ می خواهند جنازه استقلال را به مصاف الهلال عربستان بفرستند

پیمان صاحب جمعی

پیشکسوت باشگاه استقلال(تاج) گفت: با این روندی که برای اداره استقلال در پیش گرفته‌ شده است به نظر می‌رسد می‌خواهند ضعیفترین تیم را به مصاف قوی‌ترین الهلال بفرستند.

     

 به گزارش استقلال نیوز، پس از پیروزی استقلال در داربی حذفی مقابل پرسپولیس، مشکلات انباشته این تیم سر باز زد و در روزی که حضور اصحاب رسانه و حتی هواداران سر تمرین آزاد اعلام شد، آبی پوشان مقابل دوربین‌ها دست به اعتصاب زده و سپس هر یک از اعضای تیم به نوبه خود مصاحبه‌های تندی علیه مدیریت باشگاه انجام دادند که مهم‌ترین مصاحبه توسط فرهاد مجیدی سرمربی تیم صورت گرفت.

پیمان صاحب جمعی پیشکسوت باشگاه استقلال(تاج) در گفتگوبا مهر، در خصوص شرایط و مشکلات آبی پوشان،صحبت هایی انجام داد که در ادامه می خوانید:

        

* مشکلات استقلال؟ 

متاسفانه افرادی که برای این باشگاه تصمیم می‌گیرند بدترین شکل ممکن را برای اداره پر افتخار ترین باشگاه ایرانی در آسیا انتخاب کرده‌اند و اتفاقی افتاده که نمی‌شود و نمی‌توان به مجیدی و بازیکنانش حق نداد.

* اختلاف مجیدی و کارگزار این باشگاه؟

طبیعی است که باید حق را به سرمربی داد. مگر می‌شود اسپانسر شوی و در امور فنی دخالت کنی؟ هیچ اسپانسری نباید سر استقلال منت بگذارد چون ده‌ها برابر آنچه در این باشگاه هزینه می‌کند، بهره برداری تبلیغاتی دارد. در واقع مبالغی که از سوی اسپانسرها وارد این باشگاه می‌شود اصلاً هزینه نیست، بلکه سرمایه گذاری است و از همین رو هیچ اسپانسری نمی‌تواند و نباید بر سر باشگاه منت بگذارد.

در این باشگاه یک جای کار می‌لنگد که همه تیم یک صدا به شرایط اعتراض دارند. پول خیلی مهم است اما همانطور که بازیکنان گفتند از پول مهم‌تر، احترام است. بنا بر ادعای سرمربی و چند بازیکن، همین احترام هم در باشگاه نیست. واقعاً چرا نباید باشگاه بابت پیروزی در داربی به تیم خودش تبریک بگوید؟ حتی اگر با بازیکنان و مجیدی هم مشکل دارند آیا نباید به هواداران تبریک بگویند؟

صحبت‌های مجیدی از مشکلات درونی آبی پوشان پرده برداشت و تیم با این مشکلات نمی‌تواند برای دیدار با الهلال به آمادگی مطلوب برسد. واقعاً الان سرمربی با این شرایط چه برنامه‌ریزی می‌تواند برای آن بازی داشته باشد؟ این اتفاقات می‌افتد که شائبه ضعیف سازی استقلال پیش می‌آید و قوت می‌گیرد. با این روش جنازه استقلال به مصاف الهلال عربستان می‌رود.

* صحبت پایانی؟

این تیم امروز سه شنبه با نفت مسجد سلیمان بازی مهمی دارد و چطور باید با این شرایط روحی و بدون تمرین به این دیدار مهم بروند؟ حتی اگر به لحاظ جدولی این بازی برای استقلال اهمیت نداشته باشد، که اصلاً این‌طور نیست، نتیجه بازی برای تیم‌های پایین جدول بسیار مهم است.

عجیب‌ترین بخش ماجرا اینجاست که هرچقدر این اعتراضات از سوی هواداران، پیشکسوتان، بازیکنان و مربیان شدت می‌گیرد، بیشتر شنیده نمی‌شود و همچنان یک بی اهمیتی خاصی نسبت به اتفاقات استقلال به چشم می‌خورد که جای تعجب و سئوال دارد.

اخبار استقلال تهران


 مطالب مرتبط:

فرهاد مجیدی: اجازه نمی‌دهم یک بازیکن از استقلال جدا شود؛ اسپانسر ما 8 میلیارد به تیم رقیب کمک کرده است

گزارش تمرین یکشنبه استقلال/ اعتصاب استقلالی ها و مصاحبه طوفانی فرهاد؛ شعار هواداران علیه مددی و علی نژاد

مرحله 1/4 جام حذفی/ سیلی فرهاد به صورت بابا مسعود و پرسپولیس؛ سید حسین باز هم ستاره شد

Adblock test

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آذری جهرمی در نقش مدیرعامل و سخنگوی باشگاه پرسپولیس/ وزیر ارتباطات از چه چیزی ترسیده است؟!

س جولای 20 , 2021
در حالیکه مدت ها پیش اسناد کمک های مالی خارج از عرف همراه اول به باشگاه پرسپولیس لو رفته بود، وزیر ارتباطات امروز به این کمک ها اعتراف کرد.     به گزارش استقلال نیوز، از مدت ها پیش اسنادی در فضای مجازی دست به دست می شد که اپراتور همراه اول...