وینفرید شفر: کریمی را هم برای چند هفته از دست دادیم؛ تساوی بدون گل نتیجه بدی هم نبود!

وینفرید شفر

سرمربی استقلال در نشست خبری پس از بازی با ماشین سازی تبریز گفت: وقتی اتفاقات بازی را نگاه می کنم نتیجه تساوی برای ما بد هم نبود.

به گزارش استقلال نیوز، وینفرید شفر سرمربی تیم استقلال پس از بازی با ماشین سازی تبریز از هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال در نشست خبری در جمع خبرنگاران صحبت های کرد که در ادامه می خوانید:

* مصدومیت کریمی 

در نیمه نخست فرصت خوبی داشتیم که بازی را یک بر صفر کنیم، پاس خوب قائدی برای صیادمنش بود ولی گل نشد، علی کریمی در این نیمه مصدوم شد و امیدوارم که بازوی او نشکسته باشد.

 * رضایت به نتیجه تساوی!

تیمی که خوب ضد حمله می‌کرد ماشین سازی بود، وقتی اتفاقات بازی را کنار هم می‌گذارم می بینم که صفر صفر نتیجه بدی هم نبود! با از دست دادن کریمی او را هم مثل منتظری که از لیدرهای ما است چند هفته ای در اختیار نداریم.

* عملکرد مهاجمان استقلال

نکته ای که به بازیکنانم گفتم این بود که اول صبر کنند تا حریف به سمت گل ما بیاید تا ما بعد از آن حمله کنیم. چون نمی‌خواستیم با توپ‌های بلند بازی کنیم. در نیمه دوم تبریزی و صیادمنش فرصت خوبی داشتند ولی از دست رفت.

* امید به آینده استقلال 

بازیکنان جوان باید در این شرایط قرار بگیرند تا تجربه به دست بیاورند. ما در این چند هفته نتایج خوبی نگرفتیم و امروز هم سعی کردیم بازی را ببریم اما من امیدوارم نتایج خوبی بگیریم و بهتر شویم.

* قد بلند دخسوس مانع گلزنی آبی ها!

زمانی که سبک بازی حریف را ببنید به این می‌رسید که آنها دنبال ضد حمله بودند. به همین دلیل نمی‌شد با پاس بلند به گل برسیم چون حریف گلر بلند قدی داشت.

* نظم و انضباط مهمترین مسئله

در تیم ما هیچ‌کس بزرگتر از استقلال نیست و نظم تیمی در استقلال از همه چیز برای من مهم‌تر است.رضا آذری زمانی که به بازی آمد کمی مضطرب بود ولی رفته رفته بازی خوبی انجام داد و شاید در بازی آینده هم برای ما بازی کند.

* عملکرد قائدی و تعویض عجیب این بازیکن 

من به شما گفتم زمانی که فوتبال بازی کنیم شانس گلزنی داریم. در نیمه اول اگر قائدی گل می‌زد شرایط بازی عوض می‌شد، او جوان است و به خاطر همین ناراحت بود.

* تغییرات زیاد در ترکیب استقلال

انصاری وقتی در شهر خودش بازی می‌کند می‌تواند برای ما موثر باشد. زمانی که فرشید باقری اشتباه کرد توپ در اختیار مهاجان آنها قرار گرفت که رحمتی سیو خوبی کرد. ما مهاجم 2 متری نداریم و دنبال بازی مستقیم نیستیم. صیادمنش و قائدی هم باید یاد بگیرند. اگر شرایط فصل قبل را داشتیم من می‌گفتم که بازی صفر صفر بد بود. این استقلال اول باید یاد بگیرد که بازی‌هایش را ببرد. امروز چند بازیکن را در اختیار نداشتیم، مثلا حسینی بازی نکرد چون امروز نیاز به یک لیدر و راهنما در زمین داشتیم. سهرابیان و دانشگر هم برای اولین بار بود که کنار هم بازی می‌کردند. به همین دلیل است که می‌گویم با این اتفاقات و تغییرات صفر صفر بد نبود. البته این بازی تمام شده و باید منتظر وضعیت کریمی باشیم. شاید خیلی ها در تهران متوجه منظور من نشوند ولی فوتبال یک بازی گروهی است و ما باید روی اشتباهاتمان کار کنیم تا به شرایط مد نظرمان برسیم.

 * صحبت پایانی: 

شما بازی با سپاهان را دیدید، بازیکن حریف خودش را به زمین زد و داور علیه ما پنالتی گرفت ولی کمک داور تصمیم داور را برگرداند. امروز هم مشابه این اتفاق افتاد و داور باهوش عمل کرد. این ۱۱ بازیکنی که امروز بازی کردند پیش از این همه با هم در کنار هم بازی نکردند. میثم تیموری برای اولین بار برای ما بازی کرد. به اصطلاحی ما باید با دو پای مان روی فرش باشیم و صبر داشته باشیم.

وی در پایان از میهمان‌نوازی تبریزی‌ها تشکر کرد.

اخبار رسمی باشگاه استقلال


مطالب مرتبط:

هفته یازدهم لیگ برتر/ ماشین سازی مستحق یک امتیاز بود؛ استقلال.. افتضاح و فاجعه، هوادار.. نا امید و خسته!

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

گزارش تصویری بازی استقلال و ماشین سازی

د نوامبر 5 , 2018
مشرق نیوز - گزارش تصویری بازی استقلال و ما&#1...