وقتی رئیس جمهور جدید مقابل استقلالی‌ها پابه‌توپ شد +عکس

به گزارش مشرق، دور دوم انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد و مسعود پزشکیان با پیشی گرفتن از سعید جلیلی توانست به عنوان رئیس جمهور منتخب انتخاب شده و به زودی امور قوه مجریه را در اختیار خواهد گرفت. پزشکیان از جمله شخصیت‌های سیاسی است که به ورزش نیز علاقه خاصی داشته و خودش اهل فوتبال بازی کردن است.

هنگامی که جام پیشکسوتان موسوم به تورنمنت مرحوم یونس شکوری به میزبانی ورزشگاه شهید شیرودی برگزار می‌شد، پزشکیان بارها در قالب تیم منتخب مجلس در آن به میدان رفت و اتفاقاً همانجا نشان داد خوب فوتبال بازی می‌کند. تیمی که امیدوار رضایی رئیس اسبق هیئت مدیره باشگاه استقلال هم یکی از بازیکنان آن بود و البته محمد کوثری و علی مطهری نیز در آن حضور داشتند. این عکس را که ملاحظه می‌کنید، مربوط به همان تورنمنت است که سال ۱۳۸۹ گرفته شده و مصاف تک به تک رئیس جمهور منتخب با رضا نعلچگر سرمربی اسبق استقلال را نشان می‌دهد.

عکس| وقتی مسعود پزشکیان رئیس جمهور جدید ایران مقابل استقلالی‌ها پابه‌توپ شد

Adblock test (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

۲ استقلالی در آستانه تمدید قرارداد

ش جولای 6 , 2024
به گزارش مشرق، روزبه چشمی و صالح حردانی دو بازیکن تیم فوتبال استقلال قراردادشان با این باشگاه به پایان رسیده است. مسئولان استقلال در چند نوبت با چشمی و حردانی و مدیربرنامه‌های‌شان مذاکره کرده‌اند و مشکلی برای تمدید قراردادشان وجود ندارد.گفته می‌شود در ...