معادله پیچیده گرو در استقلال

به گزارش مشرق، الحاجی گرو، مهاجم نیجریه‌ای تیم فوتبال استقلال با وجود اینکه در دیدار برابر استقلال خوزستان از ابتدا بازی کرد و نمایش نسبتاً خوبی داشت، در بازی با صنعت نفت آبادان 90 دقیقه روی نیمکت نشست و به میدان نرفت. وینفرد شفر، سرمربی تیم فوتبال استقلال پس از پایان بازی با صنعت نفت در مورد دلایل بازی نکردن او گفت: «به دلیل اتفاقاتی که در گذشته برای گرو افتاده بود، صبح امروز با من صحبت کرد و گفت احساس خوبی ندارد. اگر میلاد زکی‌پور کارت زرد نمی‌گرفت، شاید گرو به بازی می‌آمد، اما چون در بازی بعدی باید به میثم تیموری بازی بدهیم، او را به بازی آوردیم تا کمی روحیه بگیرد».

بیشتر بخوانید:

ویروس سرمربی آلمان از تن شفر در آمد

ماجرا این است که گرو پس از بازی با استقلال خوزستان انتظار داشت که از سوی هواداران استقلال حمایت شود، اما نه تنها حمایت نشد، بلکه انتقادهای زیادی از او صورت گرفت. مهاجم نیجریه‌ای که انتظار چنین رفتاری را نداشت و برای اینکه مقابل تماشاگران در ورزشگاه آزادی قرار نگیرد، از شفر خواست که از ابتدا به میدان نرود. او در تمرینات استقلال نیز به بازیکنان گفته که خوشحال نیست و از روحیه پایینی برخوردار است. گرو خیلی سعی کرده که خودش را نشان بدهد، اما ناموفق بوده است. او در یکی از تمرینات استقلال پیام‌هایی را که برخی افراد در صفحه شخصی‌اش برای او ارسال کرده‌اند به هم‌بازی‌ها و مربیان استقلال نشان داده و اینکه چه رفتارهایی با او شده است. بازیکنان به او گفته‌اند که انتقادها در ایران طبیعی است و نباید ناراحت باشد، اما مهاجم نیجریه‌ای استقلال پاسخ داده که انتقادها از او منصفانه نبوده است. گرو همچنین در رابطه با مسائل دیگر با وینفرد شفر صحبت کرده که باعث ناراحتی سرمربی آلمانی استقلال شده است.

شفر در این رابطه در نشست خبری بعد از بازی با صنعت نفت آبادان گفته بود: «کارهایی که با گرو انجام شده است، خوب نیست. گرو انسان بسیار خوبی است و در تمرینات با صد درصد وجودش کار می‌کند. او استقلال را خیلی دوست دارد و هر هفته بهتر می‌شود. او هفته گذشته گل نزد، اما پاس خوبی به روح‌الله باقری داد. کارهایی که در خصوص گرو شده است را در کنفرانس‌های بعدی خواهم گفت. من تا به حال ندیده‌ام اتفاقاتی را که برای گرو افتاده است، برای بازیکنان دیگر رخ بدهد. من مانند یک پدر دست گرو را می‌گیرم».

به گزارش تسنیم، اینها بخشی از مشکلات گرو بوده و هر روز صحبت‌های زیادی در خصوص جدایی او در نیم‌فصل می‌شود. او در استقلال تنها یک بار موفق به گلزنی شده که این گل در جریان بازی نبوده است. با این وجود، یکی دو تیم داخلی به او پیشنهاداتی داده‌اند و شاید گرو در نیم‌فصل دوم تصمیم دیگری بگیرد.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

میثم تیموری: اشکهای من از خوشحالی بازی کردن بود؛ به همه ثابت می کنم در پستم بهترینم!

ش دسامبر 1 , 2018
دفاع چپ استقلال گفت: من سال گذشته در پست خود &#...