سیروس دین محمدی: بازیکنان خارجی در حد استقلال نیستند؛ شفر نیازی به دستیار جدید ندارد!

سیروس دین محمدی

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: استقلال جای بازیکنان بزرگ است نه کسانی که فوتبال معمولی از خود ارائه می دهند.

به گزارش استقلال نیوز ، سیروس دین محمدی پیشکسوت باشگاه استقلال در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص عملکرد استقلال در دور رفت لیگ هجدهم و قرعه این تیم در لیگ قهرمانان صحبت هایی عنوان کرد که در ادامه این گفت و گو را می خوانید:

* شفر هنوز ترکیب اصلی خود را پیدا نکرده است

متاسفانه استقلال عملکرد خوبیدر لیگ هجدهم نداشته، نمی خواهم دوباره صحبت‌های تکراری که همیشه می شنویم، بگویم که ما بازیکن از دست دادیم یا هنوز برخی بازیکنان مان هماهنگ نشده اند. استقلال همیشه استقلال است و سرمربی تیم باید جوابگو باشد، با اینکه نزدیک به پایان نیم فصل اول هستیم هنوز شفر ترکیب اصلی خود را پیدا نکرده است و نمی دانم چرا بعد از گذشت هفته ها از لیگ و سه بازی در جام حذفی شفر نتوانسته نفرات اصلی خود را پیدا کند.

* بازیکنان خارجی در حد استقلال نیستند

انتقاد بزرگی که این روزها به استقلال می شود حضور سه بازیکن خارجی ضعیف در تیم است. اگر چه برخی ها اعتقاد دارند همام طارق بازیکن خوبی است اما من معتقدم او هم یک بازیکن معمولی است و نتوانسته انتظارات هواداران و فوتبال ما را از حضور بازیکنان خارجی برآورده کند.

* بازیکنان جوان را باید کم کم وارد میدان مسابقه کرد

بازیکنان جوان آینده فوتبال هستند اما من  اعتقاد دارم باید آنها را کم کم وارد میدان کرد زیرا هنوز تجربه کافی ندارند به عنوان مثال باید بگویم در دیدار منچسترسیتی برابر منچستریونایتد گواردیولا بازیکن ۱۷ ساله خود را تنها سه دقیقه وارد زمین کرد. آبی پوشان بازیکنان خوبی همچون روح الله باقری، مرتضی تبریزی و جابر انصاری را دارند بنابراین باید به جوانان کم کم میدان داده شود تا تجربه خوبی کسب کنند.

* استقلال جای بازیکنان بزرگ است

به نیم فصل نزدیک می شویم و استقلال  باید بازیکنان مورد نظر خود را جذب و هر چه زودتر آنها را به خدمت بگیرد و بازیکنانی که کیفیت بالایی ندارد از تیم بیرون کند. استقلال جای بازیکنان بزرگ است نه کسانی که فوتبال معمولی از خود ارائه می دهند.

* تیم بازیکن بزرگتر و لیدر نیاز ندارد

من با این نظر مخالفم، که استقلال به یک لیدر نیاز دارد در استقلال بازیکنانی چون مهدی رحمتی، پژمان منتظری، خسرو حیدری و وریا غفوری هستند که از تجربه بالایی برخوردارند و می توانند به جوانان کمک کنند. حضور این بازیکنان در زمین مایه دلگرمی جوانان است و همه در کنار یکدیگر می توانند یک تیم موفق را تشکیل دهند.

* همه باید برای بازگشت استقلال در نیم فصل تلاش کنند

در نیم فصل باید کادر فنی و اعضای هیات مدیره و مدیرعامل همه دست به دست هم دهند و بازیکنان خوبی را به خدمت بگیرند تا بتوانند دوباره به لیگ بازگشته و نتایج قابل قبولی کسب کنند.

* مخالف برکناری شفر هستم

موافق برکناری شفر نیستم او باید به کارش ادامه دهد تا بتواند تیم را به جایگاه اصلی اش برساند. سرمربی استقلال به مشکلات داخلی و خارجی استقلال کاملا اشراف دارد و باید خود او تیم را به شرایط ایده آل برساند و مطمئنم که در توان شفر هست و می تواند چنین کاری را انجام دهد.

* شفر به دستیار نیاز ندارد

سرمربی استقلال نیازی به دستیار ندارد و مخالف حضور دستیار برای شفر هستم، بهتر است پول را صرف چنین کاری کنیم دو بازیکن خوب به خدمت بگیریم تا استقلال از این شرایط بیرون بیاید.

* باید وینگر چپ و راست به تیم اضافه شود

استقلال در فاز حمله و وینگر چپ و راست دچار ضعف است، آنها در خط هافبک و دفاع نفرات خوبی دارند، اما اگر می خواهند گلزنی بیشتری داشته باشند باید وینگر چپ و راست به تیم شان اضافه کنند تا مهاجمانی مانند تبریزی و باقری در زدن گل موفق باشند.

* هواداران صبور باشند

هواداران صبر و تحمل زیادی داشتند. آنها از تیم شان فقط برد می خواهند اما من از آنها به عنوان یک برادر می خواهم صبوری پیشه کرده، تیم شان را حمایت کنند تا ان شاءالله استقلال دوباره به جایگاه واقعی اش برگردد

اخبار استقلال

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اعلام ترکیب استقلال برای بازی با استقلال خوزستان

ی نوامبر 25 , 2018
به گزارش مشرق، تیم فوتبال استقلال امروز (ی&#1705...