بازیکنی که به درد استقلال نمی خورد!

به گزارش مشرق، ستار همدانی در خصوص پیروزی استقلال برابر هم نام اهوازی خود اظهارداشت: با توجه به وقفه‌ای که افتاده بود، استقلال توانست به یک هماهنگی نسبی دست پیدا کند. درست است شرایط استقلال خوزستان خوب نبود، اما تیم ما توانست کمی به بازی سرعت بدهد. موضوعی که دو ماه پیش گفتم، بعد این مدت در بازی شب گذشته شفر گفت که اگر بخواهیم سرعت تیمی بالا رود باید تک ضرب بازی کنیم.

وی افزود: در خط هافبک خلاقیت، سرعت و جنگندگی نداریم و این مشکلات باید رفع شود. علاوه بر خرید بازیکنی در این پست، استقلال باید در خط حمله هم یک مهاجم تمام کننده به خدمت بگیرد.

بیشتر بخوانید:

می‌خواهند زیر پای شفر را خالی کنند

پیشکسوت استقلال درباره عملکرد الحاجی گرو گفت: گرو بازیکن بدی نیست، اما این بازیکن نیاز استقلال نیست. این بازیکن استارت‌های خوبی می‌زند، اما اینکه فکر کنیم مثل تیام بتواند توپ‌ها را گل کند نیست. این بازیکن نمی‌تواند مشکل استقلال را حل کند و تیم نیاز به یک مهاجم تمام کننده و گلزن دارد.

همدانی در ادامه گفت: استقلال در گروه سختی از لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفته و طبیعتاً نگاه‌ش باید آسیایی باشد. برای هوادار و فوتبال ایران خوب نیست که استقلال در مرحله گروهی حذف شود و نتواند به مراحل بالاتری صعود کند. اگر استقلال می‌خواهد از گروهش صعود کند که اینکار را سال گذشته هم انجام داده، باید به فکر تقویت تیمش باشد

وی در پایان در رابطه با صحبت‌های شفر که گفته بود از داخل باشگاه به تیم ضربه می‌زنند خاطرنشان کرد: دو ماه است می‌گویم این تیم همدل نیست. منظور از همدل نبودن تیم تنها بازیکنانی نیست که چند دسته شدند بلکه کل اعضای باشگاه همدل نیستند و این مشکل بزرگی است و تا زمانی که این مشکلات حل نشود، مطمئن باشید تیم موفق نخواهد شد. همه اعضای باشگاه باید نگاه‌شان به یک سمت باشد، درکنار هم و همدل باشند. متأسفانه در استقلال این فصل مشکلات نمیگذارد تیم موفق باشد و این چند دستگی از مدیریت تا رده‌های پایین‌تر به تیم آسیب می‌زند.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

واکنش باشگاه استقلال به یاوه گویی حمید استیلی ؛ به موضوعات غیر مرتبط ورود نکنید!

پ نوامبر 29 , 2018
باشگاه استقلال با انتشار بیانیه ای از حمی&#1583...