اولین واکنش نکونام به تعویق تعیین مدیرعامل

به گزارش مشرق، در شرایطی که از روزهای گذشته اعلام شده بود امروز و در جلسه مربوط به مجمع باشگاه استقلال اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل جدید این مجموعه مشخص خواهد شد بار دیگر وضعیت مدیریتی در این مجموعه در شرایط بلاتکلیفی باقی ماند.

طبق اخبار منتشر شده از این جلسه اعلام شده که تعیین اعضا هیئت مدیره و مدیریت جدید باشگاه تا دو هفته آینده به تعویق افتاده است.

به محض انتشار این خبر و رسیدن آن به اطلاع جواد نکونام و اطرافیانش ظاهراً سرمربی استقلال نسبت به این موضوع ابراز نگرانی کرده است.

طبق اخبار رسیده از افراد نزدیک به کادر فنی استقلال، جواد نکونام با این پیش‌بینی که پس از مشخص شدن اعضای هیئت مدیره در جلسه‌ای با مدیریت باشگاه درباره وضعیت یارگیری و ورود به فصل نقل و انتقالات با آنها وارد بحث خواهد شد، پیش از این برنامه‌ریزی کرده بود برنامه‌هایش را یکی بعد از دیگری انجام بدهد که حالا با تعویق ۱۴ روزه این موضوع، دغدغه‌های ذهنی سرمربی تیم استقلال بیش از پیش افزایش یافت.

یادآور می‌شود؛ جواد نکونام در خرداد ماه سال گذشته قرارداد سه ساله‌ای را با حجت کریمی مدیرعامل وقت باشگاه امضا کرد که این قرارداد تا پایان فصل بیست و پنجم لیگ برتر معتبر است.

Adblock test (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عکس/ تیتر روزنامه های ورزشی دوشنبه ۲۱ خرداد

د ژوئن 10 , 2024
مشرق نیوز - عکس/ تیتر روزنامه های ورزشی دوشنبه ۲۱ خرداد ...