امیرحسین فتحی: بازیکنان را بی‌غیرت خطاب نکرده‌ام؛ نتیجه را فدا می کنیم اما نظم و انضباط را نه!

امیرحسین فتحی

سرپرست باشگاه استقلال گفت: آقای مباشری کجا در تمرین بوده که از صحبت‌های ما خبر دارد؟ ضمن آنکه بعد از صحبت، من محل تمرین را ترک کردم و با هیچ بازیکنی حرف نزدم.

به گزارش استقلال نیوز، از روز گذشته که امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال در محل تمرین این تیم حضور پیدا کرد شایعات فراوانی پیرامون صحبت‌های وی در محل تمرین و همچنین مباحث مختلف مطرح شده است حتی روز گذشته عنوان شد دو بازیکن تیم فوتبال استقلال(چشمی و اسماعیلی) با سرپرست این باشگاه جروبحث کردند اما فتحی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس پیرامون اتفاقات تمرین روز گذشته و تصمیمی که سرمربی تیم استقلال اتخاذ کرده است به صورت شفاف به صحبت پرداخت. متن گفت‌وگوی فارس با امیر حسین فتحی را در زیر بخوانید:

* بازیکنان را بی‌غیرت خطاب نکرده‌ام

اصلاً و ابداً بر خلاف گفته برخی رسانه ها بازیکنان را بی غیرت خطاب نکرده ام. من نمی‌دانم این چه نوع اطلاع‌رسانی که صورت می‌گیرد من به محل تمرین تیم استقلال رفتم تا به دنبال روحیه دادن به بازیکنان تیم باشم. حتی به بازیکنان استقلال گفتم همه توان‌تان را به کار بگیرید چون باید پاسخگوی هواداران باشیم. هوادارانی که هزاران کیلومتر برای تماشای یک بازی استقلال می‌آیند حقشان این نیست. روی سخنم با همه بازیکنان و حتی کادر فنی بوده است.

* حتی یک نفر از بازیکنان در مورد مباحث مالی کوچک‌ترین اعتراضی نکرد

من دیروز هم حروبحث با 2 بازیکن تیم را تکذیب کرده‌ام، دو رسانه مطالبی نوشتند که نسبت به آنها واکنش داشتیم چون حق طبیعی ما است که در قبال اخبار نادرست واکنش نشان بدهیم. از من سؤال پرسیدند که آیا بازیکنان در قبال کسر قراردادشان اعتراض کرده‌اند که من جواب دادم اصلاً این گونه نیست. انصافاً یک نفر از بازیکنان در مورد مباحث مالی کوچک‌ترین اعتراضی نکرد و ما فردا باید در یک وجب جا بخوابیم. مگر می‌شود بازیکنان تیم از باخت استقلال ناراحت نباشند. من به محل تمرین رفتم تا به بازیکنان بگویم حامی شفر هستیم و شما هم بدانید باید هر چه در توان دارید برای استقلال بگذارید. حتی به آنها گفتم این لباس بر تن امثال پورحیدری‌ها، حجازی‌ها و علی جباری‌ها بوده است.

امیرحسین فتحی

* با چشمی و اسماعیلی جروبحث نداشته ام

از این سؤال تعجب می‌کنم اصلاً و ابداً چنین اتفاقی نیفتاد و با چشمی و اسماعیلی بحث نداشتم. شما به عکس‌های تمرین روز گذشته نگاه کنید من با فرشید اسماعیلی خوش و بش کردم و به او دست هم داده‌ام. با همه بازیکنان از جمله رحمتی، اسماعیلی، روح‌الله باقری و خیلی‌های دیگر خوش و بش کردم. اصلاً  این مباحث مطرح کردنش در رسانه‌ها درست نیست و زشت است. روز گذشته هم مقابل باشگاه در مورد  این مسائل توضیح دادم یک خبرنگار از من سؤال کرد آیا بازیکنان به کسر قراردادشان معترض بودند که من مثل همین الان گفتم اصلا اتفاقی نیفتاده و هیچ کس اعتراض نکرده است فکر می‌کنم فیلم آن مصاحبه هم موجود باشد. دوباره از من پرسیدند گفته شده که این دو نفر جروبحث کرده‌اند که من هم گفتم هیچ جروبحثی وجود نداشته است.

به گزارش استقلال نیوز، فتحی در پاسخ سوالی پیرامون مصاحبه امروز هادی مباشری که مدعی شده بود چشمی و اسماعیلی با فتحی در محل تمرین صحبت کرده و به نوعی از خودشان دفاع کرده‌اند. واکنش نشان داد و گفت:

این هم از آن حرف‌ها است. اصلاً آقای مباشری در تمرین حضور نداشت. مگر در عکس‌های سایت باشگاه مشخص نیست که من با چه کسانی به محل تمرین رفتم. آقای مباشری کجا در تمرین بوده که از صحبت‌های ما خبر دارد؟ ضمن آنکه بعد از صحبت، من محل تمرین را ترک کردم و با هیچ بازیکنی حرف نزدم.

* تصمیم سرمربی تیم است که این 2 بازین در تبریز همراه تیم نباشند

این تصمیم سرمربی تیم است و او بعد از حضور من تصمیم گرفت که این دو بازیکن برای بازی با ماشین‌سازی کنار تیم نباشد. خود آقا شفر امروز در تبریز در نشست خبری حضور پیدا می‌کنند و اگر لازم باشد توضیح می‌دهند که چرا این بازیکنان در کنار تیم نیستند.اختیار این موضوع بر عهده کادر فنی است. ما هم به تصمیم سرمربی تیم احترام می‌گذاریم. همیشه همین گونه بوده همان‌طور که من از شفر در مسائل مختلف دفاع کردم الان هم به نظر او احترام می‌گذارم.

* از هواداران استقلال معذرت می‌خواهم می‌دانم آنها ناراحت هستند

من از هواداران استقلال معذرت می‌خواهم می‌دانم آنها ناراحت هستند ولی چیزی که دیدم این است که بازیکنان و کادر فنی هم خیلی ناراحت هستند. فقط می‌توانم همین را بگویم که ما تلاش می‌کنیم در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا جایگاه واقعی استقلال را نشان دهیم.

* شک نکنید که تیم ما به روزهای اوجش برمی‌گردد

اصلاً شما شک نکنید که تیم ما به روزهای اوجش برمی‌گردد و نتایج خوبی کسب خواهد کرد من این را به هواداران قول می‌دهم.

* اگر نتایج مطلوب باشد 10 درصد از این جریمه تعلیق خواهد شد

ما تصمیم گرفتیم 20 درصد از قرارداد بازیکنان کسر شود ولی اگر نتایج مطلوب باشد 10 درصد از این جریمه تعلیق خواهد شد.

امیرحسین فتحی

* برای رساندن شرایط باشگاه و تیم به اوج حتی حاضر هستیم نتیجه را فدا کنیم اما نظم و انضباط را نه

کمیته فنی جلسه خوبی را برگزار کرد و بعد از آن جلسه هم من صحبتی با سرمربی تیم داشتم و مباحث را پیرامون آینده مطرح کردیم. شفر در جلسه کمیته فنی تحلیل جامعی از بازی‌های سپاهان و سایپا ارائه کرد و دورنمایی از بازی با ماشین‌سازی را تشریح کرد دیدید که همه اعضا هم حمایت خودشان را از سرمربی آلمانی تیم اعلام کردند اما من در صحبتی که با سرمربی تیم داشتم روی یک موضوع تأکید دارم که آن هم نظم و انضباط است؛ نظم و  انضباط تیمی برای ما بسیار مهم و غیرقابل اغماض است و این را به هواداران استقلال می‌گویم که برای رساندن شرایط باشگاه و تیم به اوج حتی حاضر هستیم نتیجه را فدا کنیم اما نظم و انضباط را نه. من از شفر خواستم کوچکترین تعارفی با کسی نداشته باشد و حتی اگر قرار باشد استقلال بازی را ببازد ولی نظم و انضباط سرلوحه همه تیم باشد من آن را می‌پذیرم من هم پشت او هستم تا تیم را به اوج برسانیم. این موضوع نظم و انضباط هم باید در بین همه اعضای باشگاه استقلال و تیم فوتبال نهادینه شود. چون تجربه‌ام می‌گوید که نظم و انضباط خواه و ناخواه یک مجموعه را روی ریل موفقیت قرار می‌دهد.

* درخواست تعویق بازی با پدیده را داده ایم

بله درخواست تعویق بازی با پدیده را داده ایم، چون این بازی قرار است یک روز قبل از بازی پرسپولیس برگزار شود و ما هم با توجه به کیفیت چمن ورزشگاه تختی حاضر نیستیم در آن زمین بازی کنیم. ضمن آنکه هر لحظه ممکن است بازیکنان در آن زمین مصدوم شوند. به خاطر همین درخواست تعویق بازی را دادیم.

اخبار رسمی باشگاه استقلال

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مخالفت پدیده با درخواست استقلال

ی نوامبر 4 , 2018
به گزارش مشرق،‌ جواد وطنخواه، مدیرعامل با&#...