استراماچونی نمی‌تواند به استقلال برگردد

به گزارش مشرق، غلامرضا رفیعی در خصوص اینکه باشگاه استقلال و مدیرعامل آن اعلام کرده استراماچونی گزینه فصل اینده این تیم است و می‌تواند به این تیم برگردد اظهار داشت: استراماچونی در نیم فصل اول قراردادش را با استقلال فسخ کرده و به صورت یکطرفه از این باشگاه جدا شده است.

بیشتر بخوانید:

قانون اجازه بازگشت استراماچونی را می‌دهد؟

وی افزود: این مربی تا پایان فصل در استقلال نبوده و اگر قرار است به این باشگاه برگردد طبعا باید قراردادی جدید و به تاریخ روز امضا کند. طبیعتا وقتی قرارداد جدید منعقد می‌شود این مربی مشمول عدم حضور خارجی‌ها در فوتبال ایران می‌شود.

کارشناس حقوقی- ورزشی در خصوص اینکه استقلال با فرهاد مجیدی قرارداد داشته و با یک مربی دیگر مذاکره کرده و حتی مدیریت استقلال در برنامه زنده این موضوع را تائید کرده و با این اتفاقات آیا مجیدی می‌تواند اقدام حقوقی در این زمینه انجام دهد عنوان کرد: باید دی که مفد قرارداد چگونه است. اگر قرارداد این مربی ویلموتسی باشد! می‌تواند از مدیران باشگاه به خاطر مذاکره با یک مربی دیگر شکایت کند در غیر این صورت خیر.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

احمد سعادتمند: خریدهای جدید با انتخاب کمیته نقل و انتقالات است؛ استراماچونی می‌تواند یکی از گزینه‌های ما باشد

د آگوست 31 , 2020
مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: ما نمی توانستیم بنشینیم و دست روی دست بگذاریم برای همین توسط کمیته نقل انتقالات خریدهای جدید را انجام خواهیم داد. به گزارش استقلال نیوز، احمد سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال که در نشست هیات مدیره شرکت کر...