675 هزار دلاری که به نفع استقلال شد!

به گزارش مشرق، امیرحسین فتحی در گفت‌وگو با شبکه ۳ در مورد شکایت گومز اظهارداشت: در این پرونده دعوتنامه‌ای که برای گومز ارسال شده بود مدت، مبلغ و آپشن‌های قرارداد ذکر شده بود. فیفا در چنین مواردی این مسئله را قرارداد تلقی می‌کند اما توانستیم در این پرونده با استفاده از وکلای خوب و برجسته و تلاش همکارانمان در باشگاه به خصوص معاونت ورزش باشگاه، دفاعیات مستندی را ارائه کنیم و ۶۷۵ هزار دلار را به نفع باشگاه ذخیره کنیم.

بیشتر بخوانید:

شادی به کوچه استقلالی ها رسید!/ برد سه گله در آزادی، این بار مقابل نفت +فیلم و جدول

وی در مورد اینکه موارد دیگری هم در باشگاه استقلال وجود داشته، گفت: خیر، این از پرونده‌های نادر بود که اگر اتفاق می‌افتاد به ضرر باشگاه می‌شد البته گومز ۱۰ روز فرصت دارد که به دادگاه CAS شکایت کند که ما در این صورت هم دفاعیات خود را در این دادگاه ارائه خواهیم کرد تا پرونده به صورت کامل بسته شود.

مدیرعامل باشگاه استقلال در مورد اینکه کمک مربی به کادر فنی اضافه خواهد شد یا نه، گفت: در نیم‌فصل با هماهنگی کمیته فنی و شفر، کادر فنی استقلال را تقویت خواهیم کرد، هواداران مطمئن باشند که در نیم‌فصل دوم لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا قدرتمندانه در میدان حاضر خواهیم شد.

فتحی در مورد اینکه آیا قرار است مربی‌ای مثل فرهاد مجیدی به کادر فنی اضافه شود، اظهارداشت: ما هنوز وارد مصادیق نشدیم و در هفته‌های آینده در مورد این مسئله صحبت خواهیم کرد.

وی در مورد اینکه شفر فهرست بازیکنان ورودی و خروجی خود را به باشگاه داده یا نه و الحاجی گرو و نویمایر در باشگاه خواهند ماند یا خیر، گفت: لیست ورودی و خروجی هنوز به ما داده نشده اما تا قبل از نیم فصل این اتفاق خواهد افتاد. صحبتی در مورد ورودی و خروجی بازیکنان نداشتیم و در این مورد باید با کمیته فنی به جمع‌بندی برسیم.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مصاحبه بازیکنان استقلال بعد از پیروزی مقابل صنعت نفت/ شرایط تیم ما گل و بلبل نیست؛ از نظر مالی وضعیت اصلا خوبی نداریم

پ نوامبر 29 , 2018
بازیکنان استقلال تهران پس از برتری این تی&#1605...