گودرز حبیبی: تیمی درست کردند که در حد نام استقلال نیست؛ چک های حامیان مالی ما وصول نمی شود!

گودرز حبیبی

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: چون مدیران استقلال از سوی خود وزارتخانه منصوب شده اند و برای آن که در سمت خود بمانند باید از وزیر و وزارتخانه تعریف کنند.

به گزارش استقلال نیوز ، گودرز جبیبی پیشکسوت باشگاه استقلال در گفت‌وگو با خبرگزاری مهر با اشاره به وضعیت بحرانی و مشکلات آبی پوشان تهرانر خاطر نشان کرد: مشکلات استقلال بیشتر از آن‌چیزی است که در یک مصاحبه بتوان بیان کرد. ای کاش پیش از هر چیز مشکلات عدیده مالی این باشگاه حل شود.

* این تیم در حد نام استقلال نیست

تیمی که الان به نام استقلال درست شده در حد این باشگاه بزرگ نیست. مشخص نیست با این تیم چه کرده اند که به این حال و روز افتاده است. با این روند به سختی بتوان آینده روشنی برای این تیم در یکی دو سال پیش رو هم پیش بینی کرد.

* وزارت ورزش توجهی به استقلال ندارد

متاسفانه وزارت ورزش هم این روزها از استقلال غافل است و توجه لازم را به این تیم نمی کند. از سوی دیگر چک های حامیان مالی هم وصول نمی شود تا مشکلات مالی این تیم به اوج خودش برسد.

* استقلال مشکلات مالی فراوانی دارد

این کاملا طبیعی است که مدیران باشگاه مشکلات را بیان نکنند و حتی از وزارت ورزش تشکر هم کنند. چون این مدیران از سوی خود وزارتخانه منصوب شده اند و برای آن که در سمت خود بمانند باید از آن تعریف کنند. اما واقعیت این  است که حساب های باشگاه خالی است و این تیم حتی برای یک سفر معمولی هم مشکل مالی دارد.

* فتحی تلاشخود را می کند 

البته از حق نگذریم آقای فتحی تلاش زیادی می کنند تا از منابع مختلف مشکلات مالی باشگاه را حل کند. اما ایشان هم یک ظرفیت خاصی برای این منظور دارد و باید وزارت ورزش و حامیان مالی دست به کار شوند. در غیر این صورت آنها نمی‌توانند در نیم فصل با خرید بازیکنان جدید نقاط ضعف تیم را ترمیم کنند.

* لغو دیدار با پدیده به سود استقلال شد

لغو شدن بازی با پدیده کاملا به سود استقلال است چون با این شرایط قطعا در آن بازی هم پیروز نمی‌شدند و شرایط از این هم بحرانی تر می شد. 

اخبار استقلال

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آقای شفر دلمان برای شما تنگ شده !

س نوامبر 6 , 2018
در این که استقلال این روزها هیچ رنگ وبویی ا&#158...