کنایه شفر به کی‌روش

به گزارش مشرق،  وینفرد شفر سرمربی استقلال یکی از تماشاگران بازی تیم ملی کشورمان مقابل ترینیداد و توباگو بود. شفر که برای زیر نظر گرفتن بازیکنان استقلالی تیم ملی عصر پنج‌شنبه به ورزشگاه آزادی رفته بود بعد از بازی دقایقی نیز با خبرنگاران صحبت کرد.

او ابتدا از این گفت که این بازی یک تست خوب برای تیم ملی بود و سپس با لحنی کنایه‌آمیز گفت: «نیمه دوم سورپرایز شدم که دیدم او (کی‌روش) از وریا در بخش هجومی سمت راست زمین استفاده کرد. کار خوبی بود!» اشاره سرمربی آلمانی استقلال به ماجرای خط خوردن عجیب وریا غفوری پیش از جام جهانی بود که کارلوس کی‌روش خط خوردن وریا را به بازی کردن این بازیکن در بخش هجومی سمت راست ترکیب استقلال ربط داد و گفت: من یک بازیکن با خصوصیات دفاعی در سمت راست زمین می‌خواهم، اما وریا در تیم باشگاهی اش فقط در فاز تهاجمی کار می‌کند.

البته این «توجیه» سرمربی تیم ملی با نقدهای زیادی مواجه شد، چون وریا بخش عمده‌ای از فصل گذشته را اتفاقاً در پست دفاع راست بازی کرده بود و عملکرد فوق العاده‌ای نیز داشت. شفر که در همان مقطع نیز اعتراض خود را به تصمیم کی‌روش و توجیه او ابراز کرده بود این بار بعد از بازی با ترینیداد از تناقضی که در تصمیم فنی کی‌روش دید، بی‌تفاوت نگذشت و به آن اشاره کرد.

در جریان این بازی زمانی که صادق محرمی نیمه دوم به میدان آمد، وریا به دستور کی‌روش در بخش هجومی سمت راست قرار گرفت و صادق مدافع راست شد. وریا از دقیقه ۵۸ تا ۷۷ هافبک راست تیم بود تا این‌که رامین رضاییان به‌جای او وارد زمین شد، اما همین ۱۹ دقیقه برای شفر کافی بود تا به کارلوس متلک بیندازد.

منبع: خبرورزشی

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عکس/ روزنامه‎های ورزشی یکشنبه ۲۷ آبان

ی نوامبر 18 , 2018
مشرق نیوز - عکس/ روزنامه‎های ورزشی یکشنبه &#177...