چینی: شانس آوردم به کما نرفتم/ تخت بیمارستان را دوست ندارم

به گزارش مشرق، ‌علی چینی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال و مربی اسبق این تیم به دلیل عارضه کلیوی در بیمارستان بستری و تحت مداوا قرار گرفت.

چینی که پیش از این پیوند کلیه شده بود، در چند روز گذشته به دلیل مشکلات به وجود آمده و افزایش کراتین و کم خونی در بیمارستان بستری و در حال حاضر تحت نظر است.

به گفته پزشکان در روزهای آینده از این بازیکن اسبق استقلال آزمایش های تکمیلی گرفته می شود تا وضعیت سلامتی او مورد ارزیابی قرار گیرد.

خبرنگار با حضور در بیمارستان با علی چینی گفتگوی اختصاصی را درباره وضعیتش انجام داد.

چینی اظهار داشت: یک هفته بود بی‌حال بودم و شرایط جسمانی خوبی نداشتم. به همین دلیل به آزمایشگاه رفتم و چکاب کامل انجام دادم اما چند ساعت بعد از آرمایشگاه تماس گرفتند که شرایط شما بحرانی است و باید در سریع‌ترین زمان ممکن در بیمارستان بستری شوید.

وی افزود: با هماهنگی‌های انجام شده در بیمارستان بستری شدم و دو واحد خون تزریق کردم.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: هموگلوبین من روی عدد ۳بود و این در شرایطی است که یک انسان عادی باید حداقل هموگلوبینش روی عدد ۱۳ قرارداشته باشد. پزشک معالجم گفت اگر این عدد به ۲ می رسید به کما می‌رفتم.

چینی در پایان گفت: من طاقت این تخت را ندارم، دوست دارم هر چه سریعتر مرخص شوم.

Adblock test (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نقش دو نفر در ناکامی استقلال در قهرمانی

پ ژوئن 6 , 2024
به گزارش مشرق، مدیران باشگاه استقلال تهران پس از ناکامی در تکرار قهرمانی در فصل بیست و دوم و پس از جدایی «ریکاردو ساپینتو» از هدایت تیم خود با جواد نکونام سرمربی سابق فولاد خوزستان به توافقی ۳ ساله دست یافتند و بازیکن پیشین آبی‌ها هدایت این تیم را ع...