پرویز مظلومی: هیچ اختلافی بین مسئولان باشگاه و مجیدی وجود ندارد!

پرویز مظلومی

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال(تاج) گفت: به اعتقاد من هیچ اختلافی وجود ندارد، مشکل اصلی استقلال تنها پول است.

به گزارش استقلال نیوز، در شرایطی که اختلاف نظر بین احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال و فرهاد مجیدی سرمربی این تیم همچنان یکی از ضعف های بزرگ در این باشگاه بود، نشست اعضای هیات مدیره آبی پوشان امروز چهارشنبه با حضور این دو برگزار شد.

مددی و مجیدی در طول هفته ها و ماههای گذشته مصاحبه هایی را در مورد یکدیگر انجام دادند که البته محور آنها مشکلات مالی و تامین منابع مالی برای پرداخت قرارداد بازیکنان بود. در نشست امروز هیات مدیره طرفین در مورد این مسائل صحبت کردند تا اختلافات به حداقل کاهش پیدا کند.

پرویز مظلومی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال(تاج) در گفتگو با مهر، در خصوص مواردی که در این نشست مطرح شد، صحبت هایی انجام داد که در ادامه می خوانید:

       

* نشست هیات مدیره با فرهاد مجیدی؟

امروز یک جلسه بسیار خوب را با مجیدی برگزار کردیم. برنامه ریزی برای آینده باشگاه و دو بازی آینده در جام حذفی، تقویت تیم برای فصل آینده و تمدید قرارداد با بازیکنانی که زمان قراردادشان به پایان رسیده است از جمله موارد مطرح شده بود.ضمن این که اعضای هیئت مدیره تعامل خوبی را با مجیدی به وجود آوردند.

فرهاد زحمات زیادی رادر این مدت برای استقلال کشیده است. او در بدترین شرایط کنار استقلال بوده و نشان داد که از تجربه بالایی برخوردار است و امیدوارم بتوانیم شرایطی را فراهم کنیم که فصل آینده یک استقلال پر قدرت را در لیگ داشته باشیم.

* سرمربی لیست ورودی و خروجی را به باشگاه داده است یا خیر؟

فرهاد لیست خرید بازیکنان جدید را داده و باید با تمام قوا بازیکنان مدنظر سرمربی را برای فصل آینده مهیا کنیم اما هنوز در مورد لیست خروجی صحبتی با ما صورت نگرفته است.

* چرا بین مسئولان باشگاه و سرمربی اختلافاتی به وجود آمده است؟

به اعتقاد من هیچ اختلافی وجود ندارد. مشکل اصلی استقلال تنها پول است. اگر پول باشد هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت. الان که با شما صحبت می کنم به یک جلسه ای خواهیم رفت که بتوانیم مشکلات مالی استقلال را برطرف کنیم.

تا ریال آخر پرداختی به بازیکنان را خواهیم داد. ضمن اینکه قرار است پاداش پیروزی برابر پرسپولیس و نساجی را هم به بازیکنان پرداخت کنیم. این پاداش هایی که پرداخت می کنیم به جز پاداش هایی است که سرمربی تیم به بازیکنان داده است.

از همه بازیکنان تشکر می کنم که در این مدت خویشتن داری کردند و با تمام وجود برای استقلال بازی کردند و امیدوارم بتوانیم رضایت آنها را جلب کنیم.

* حضور استقلال در نیمه نهایی جام حذفی و بازی با گل گهر؟

هدف مجیدی و بازیکنان قهرمانی در جام حذفی است. برای بازی با گل گهر برنامه خاصی داریم و تلاش می کنیم آرامش در تیم به وجود بیاید و تیم بدون دغدغه خود را آماده بازی با گل گهر و رسیدن به فینال کند.

* صحبت پایانی؟

تلاش خود را می کنیم تا استقلال بتواند به آنچه که استحقاق دارد برسد. مطمئناً روزهای خوبی برای استقلال در پیش است و آرزو می کنم بتوانیم در کنار بازیکنان و هواداران استقلال این روزهای خوب را به وجود بیاوریم.

اخبار استقلال


مطالب مرتبط:

جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال با حضور فرهاد مجیدی برگزار شد

Adblock test

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ستاره وست‌برومویچ مقابل استقلال؟

چ جولای 28 , 2021
به گزارش مشرق، به گفته ژوا کاستیلو برانکو روزنامه‌نگار برزیلی؛ ماتیوس پریرا هافبک وست‌بروموویچ پیشنهاد وسوسه انگیز باشگاه عربستانی را قبول کرده و در انتظار موافقت باشگاه انگلیسی جهت قطعی شدن این انتقال است.باشگاه وست‌برومویچ پیش از این قیمت انتقال پریر...