واکنش معاون استقلال به کنار گذاشتن چشمی و اسماعیلی

به گزارش مشرق، هادی مباشری درباره کنار گذاشتن روزبه چشمی و فرشید اسماعیلی از استقلال در دیدار برابر ماشین‌سازی تبریز اظهار داشت: سرمربی تیم می‌تواند درخواست کند چه بازیکنانی را بیاوریم، چه نفراتی را رد کنیم. سرمربی برای هر دیدار نیز، 20 نفر را انتخاب کرده و می‌گوید فلان بازیکنان در این لیست قرار نگیرند. برای این دیدار، وینفرد شفر لیست تیم را برای بازی با ماشین‌سازی داده و گفته این دو نفر نباشند.

وی در مورد بحث کم کاری چشمی و اسماعیلی تصریح کرد: اگر تیم نتیجه بگیرد، همه نقش دارند و اگر موفق به این کار نشود، باز هم همه دخیل هستند. بنابراین بحث کم کاری تنها برای این دو بازیکن مطرح نیست. هر بازیکنی خط بخورد، این حق را دارد که از خودش دفاع کند. پس از بازی با ماشین‌سازی، این دو می‌توانند از خودشان دفاع کنند.

معاون اجرایی باشگاه در رابطه با بحث تعویق بازی با پدیده خراسان در هفته دوازدهم لیگ برتر گفت: با توجه به اینکه این بازی یک روز قبل از دیدار پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن برگزار می‌شود، به سازمان لیگ درخواست کردیم که بازی به تعویق بیفتد. از آنجایی که ورزشگاه دوم ما تختی است و چمن آن کیفیت ندارد، سازمان لیگ مخالفتی برای تعویق بازی ندارد، اما گفته با مسئولان پدیده کنار بیایید. تا این لحظه نیز، مسئولان پدیده موافقت نکرده‌اند. زمین تختی کیفیت ندارد و اگر بازی در این ورزشگاه برگزار شود، هر دو تیم ضرر خواهند کرد.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

هادی مباشری: بحث کم کاری چشمی و اسماعیلی مطرح نیست؛ شفر لیست تیم را داده و گفته این دو نفر نباشند!

ی نوامبر 4 , 2018
معاون اجرایی باشگاه استقلال گفت: درخواست &#1578...