واکنش تابش به مذاکره استقلال با قلعه‌نویی

به گزارش مشرق، مسعود تابش درباره شرایط این روز‌های تیم فوتبال سپاهان اظهارداشت: خداراشکر شرایط تیم خوب است و ما هفته سختی را پشت سر گذاشتیم، چون برخی از بازیکنان ما نبودند، ولی بازیکنان جایگزین عالی کار کردند.

 

وی در مورد اینکه چرا سپاهان با وجود اینکه تیم دوم جدول است اما بازیکن ملی‌پوش ندارد، گفت: ما نمی‌دانیم باید چه کاری انجام دهیم، اما این موضوع را به فال نیک می‌گیریم و سعی می‌کنیم به این موضوع مثبت نگاه کنیم. به هرحال این سلیقه کی‌روش است. ما بازیکنانی داریم که لیاقت ملی‌پوش شدن را دارند. خط دفاعی و دروازه‌بانان ما عالی هستند، اما فکر می‌کنم لیگ ایران رصد نمی‌شود.

مدیرعامل باشگاه سپاهان درمورد این که شنیده می‌شود امیر قلعه‌نویی (سرمربی سپاهان) مذکرات پنهانی را با باشگاه استقلال برای فصل آینده انجام داده، تصریح کرد: همه این موضوعات شایعه است. ما با قلعه‌نویی قرارداد دو ساله امضا کردیم که سال دوم آن به صورت توافقی خواهد بود، اما به نظرم کسانی که این موضوعات را مطرح می‌کنند قصد به هم ریختن تیم ما را دارند. هم قلعه‌نویی و هم ما از یکدیگر رضایت داریم و چنین موضوعاتی مطرح نیست.

تابش درباره اینکه باشگاه سپاهان تا چه اندازه برای نقل و انتقالات برنامه ریزی کرده خاطرنشان کرد: قلعه‌نویی اعلام کرده که تیم باید تقویت شود، اما هنوز نام بازیکن خاصی را به مدیریت باشگاه اعلام نکرده، اما ما تمام سعی خود را انجام می‌دهیم تا خواسته‌های وی را برآورده کنیم. تیم ما بازیکنان خوبی دارد، اما نیاز است که کمی تقویت شود.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کرانچار: درباره استقلالی‌ها تصمیم می‌گیریم

چ نوامبر 14 , 2018
به گزارش مشرق، زلاتکو کرانچار، سرمربی تیم&...