هادی طباطبایی: فتحی جلوی 30 میلیون بیننده به من تهمت زد؛ صحبت های من را هماهنگ شده از فضای مجازی حذف کردند!

هادی طباطبایی

پیشکسوت باشگاه استقلال در حاشیه مراسم دومین سالگرد درگذشت زنده یاد منصور پورحیدری گفت: چرا صحبت ها و حرف های من در فضای مجازی نیستند؟

به گزارش استقلال نیوز، هادی طباطبایی پیشکسوت باشگاه استقلال در حاشیه مراسم دومین سالگرد درگذشت شادروان منصور پورحیدری، صحبت های جنجالی دیگری  که در ادامه مشاهده خواهید کرد:

چرا رسانه ها از باشگاه استقلال سوال نمی کنند؟!

استقلال تیم پر طرفداری است. هوادار روی سکو نشسته و توقع دارد. از منی که در باشگاه مسئولیتی ندارم توقع دارد وای به حال آن کسی که در باشگاه تحت فشارند. از وقتی که روند تضعیف استقلال شروع شد(رفتن بازیکنان کلیدی همچون ابراهیمی، تیام، جپاروف و..)، باید جلوی این اتفاق را می گرفتند و نمی گذاشتند تیم به این روز بیافتد که هوادار روی سکو گریه کند و پیشکسوتان غصه بخورند و ناراحت باشند.

چرا کسی از باشگاه استقلال سوالی نمی پرسد؟ چرا رسانه ها از باشگاه استقلال سوال نمی کنند؟! من ندیدم رسانه ای بگوید من از باشگاه استقلال سوال کردم ولی جواب ندادند!

صحبت های من را از فضای مجازی حذف کرده اند، چرا فیلم صحبت های من حذف شده اند؟ دیشب یکی از پیج ها 5 دقیقه یکی از فیلم های قدیمی من را منتشر کرد ولی بلافاصله آن را حذف کرد! یعنی ما در ورزش هم نباید حرف بزنیم؟

لینک دانلود با کیفیت 360          لینک دانلود با کیفیت 480

ایکون پلیر

* فتحی به مناظره تلویزیونی تشریف نیاورد!

{طباطبایی در پاسخ به سوال فردی که پرسید آیا صحبت های شما هماهنگ شده از فضای مجازی حذف شده اند گفت:} با منطق من جور در نمی آید که چرا صحبت های من از فضای مجازی حذف شده اند؟! من که عقل ندارم! منطق ندارم! چون در تلویزیون متهم شده ام به بی عقلی و بی منطقی!

مناظره من با فتحی کنسل نشد، من رفتم ولی ایشان تشریف نیاوردند! من در این مراسم برخوردی با فتحی نداشتم چون ایشان در برنامه تلویزیونی و مقابل دیدگان 20-30 میلیون طرفدار به من تهمت زدند. مگر من در برنامه تلویزیونی تا به حال به کسی بی احترامی کردم؟ من راجع به استقلال صحبت کردم، نقد کردم، مشکلات استقلال را گفتم.

سوال داشتم.. سوالات من جواب داده نشده هیچ، تمام حرف های من هم از فضای مجازی پاک شده است! بروید حرف های من را ببینید چه بوده تمام مشکلات استقلال را متوجه می شوید. امروز فکر می کنم همه  فهمیدند واقعیت چه بوده و من چه حرف هایی زدم.

لینک دانلود با کیفیت 360          لینک دانلود با کیفیت 480

ایکون پلیر

اخبار استقلال


مطالب مرتبط:

هادی طباطبایی: شکایت را برای راضی کردن افکار عمومی مطرح کردند؛ امیدوارم به خانواده احدی هم سر بزنند

هادی طباطبایی: مصاحبه من استقلال را از بیراهه نجات داد؛ فتحی منتظر تزلزل افتخاری بود!

هادی طباطبایی: این خریدها جای تیام را پر نمی کنند؛ توشاک درس بزرگی به فوتبال ایران داد!

هادی طباطبایی: از بازیکنان جذب شده تعریف و تمجید زیادی شنیدم؛ کار استقلال بسیار سخت شده است

هادی طباطبایی: فصل نقل و انتقالات برای ما فاجعه بود؛ روزهایی را شاهدیم که در تاریخ استقلال بی سابقه است!

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

گزارش تمرین جمعه ظهر استقلال/ ریکاوری لشکر شکست خورده!

ج نوامبر 2 , 2018
تیم فوتبال استقلال پس از کنار رفتن از جام ح&#158...