میرشاد ماجدی: فرصت قهرمانی لیگ برتر همچنان وجود دارد؛ استقلال باید در اکثر پست ها تقویت شود

میرشاد ماجدی

پیشکسوت استقلال گفت: جدایی تیام از استقلال بسیار گران تمام شد این بازیکن از موقعیت نصف و نیمه گل می ساخت اما مهاجمان فعلی استقلال موقعیت 90 درصد را گل نمی کنند!

به گزارش استقلال نیوز، میرشاد ماجدی سرپرست پیشین و پیشکسوت باشگاه استقلال در گفتگو با خبرگزاری مهر، در خصوص شرایط استقلال و عملکرد کادرفنی این تیم صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

* شرایط فعلی استقلال

شرایط استقلال در این فصل خیلی ایده آل نیست و آنها باید برای بازگشت به کورس قهرمانی در نیم فصل دوم دست به تغییرات بزنند.

* تقویت در نیم فصل

من توانایی فنی بازیکنان را زیر سئوال نمی برم اما بنیه و پتانسیل این تیم برای حضور در لیگ برتر و فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا به حد کفایت نیست و این تیم از نظر کمی باید تقویت شود.

* تغییرات در تمامی پست ها

به اعتقاد من استقلال حداقل به ۵ بازیکن جدید در خطوط مختلف نیاز دارد. بازیکنانی که باید نقش محوری داشته باشند و تاثیر گذار باشند. خلاء یک هافبک طراح و بازیساز در کنار یک مهاجم تمام کننده در این تیم محسوس است.

* جدایی تیام و عملکرد مهاجمان فعلی

فصل گذشته تیام از موقعیت‌های نصفه و نیمه تیمش را صاحب گل می‌کرد اما مهاجمان فعلی حتی از فرصتهای بالای ۹۰درصد هم نمی توانند استفاده کنند.

* حذف از جام حذفی

حذف از جام حذفی ضربه مهلکی بود بر استقلال چون آنها خودشان را مدعی اصلی قهرمانی در آن می دانستند. اما حالا باید همه تمرکز این تیم بر روی لیگ برتر باشد. فرصت قهرمانی در لیگ هنوز برای این تیم از دست نرفته و اگر مجموعه باشگاه اعم از مدیریت، کادر فنی و بازیکنان قدری باهوش تر عمل کنند قطعا امتیازات از دست رفته جبران شده و استقلال مدعی قهرمانی می شود.

اخبار استقلال

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اشکان نامداری: در طول عمرم چنین ضربه ای نخورده بودم؛ تابع تصمیم وینفرید شفر هستیم

س نوامبر 13 , 2018
مربی دروازه بان های استقلال گفت: قصد داریم &#15...