مهدی رحمتی: گل اللهیار صیادمنش اروپایی بود؛ هواداران باید فشار را از روی ما بردارند

سید مهدی رحمتی

کاپیتان تیم استقلال گفت: از هواداران استقلال تشکر می کنم که روزهای سخت را بابت نتایج بد ما تحمل کردند و خوشحالم که این روزها آنها از شرایط رضایت دارند.

به گزارش استقلال نیوز، سیدمهدی رحمتی کاپیتان تیم استقلال پس از تمرین روز گذشته این تیم در گفتگو با دوربین باشگاه استقلال در خصوص پیروزی مقابل صنعت نفت و شرایط استقلال صحبت های کرد که در  ادامه می خوانید:

* پیروزی مقابل صنعت نفت

خدا را شکر که این بازی را بردیم. به هواداران تبریک می‌گویم که در این چند وقت که شرایط سخت بود، حمایت‌مان کردند. خدا را شکر بازیکنان جایگاه خودشان را فهمیدند و اینکه در چه تیمی بازی کرده و چه لباسی را برتن می‌کنند.

* درخشش بازیکنان استقلال

هر سال تغییرات زیادی داریم و تا بازیکنان هماهنگ شوند، زمان می‌برد. خیلی خوشحالم برای فرشید باقری که اولین گلش را در این فصل زد. گلی که اللهیار صیادمنش زد، در سطح اروپایی بود. طارق همام هم خیلی خوب بود. به کل اعضای تیم و طرفداران پیروزی برابر صنعت نفت را تبریک می‌گویم.

سید مهدی رحمتی

* صحبت با هواداران

امیدوارم طرفداران در استادیوم و فضای مجازی حمایت کرده تا فشار را از روی تیم برداشته شود. این فشارها ممکن است روی جوان‌ها تأثیر گذاشته و آن کارایی لازم را نداشته باشد. ما هر چه داریم، در زمین می‌گذاریم تا از شرمندگی هواداران خارج شویم.

اخبار استقلال


مطالب مرتبط:

مهدی رحمتی: هواداران از تبعیض های حسن زاده شاکی شده اند؛ روزی که از فوتبال بروم افشاگری می کنم!

اختصاصی استقلال نیوز/ فوتبال ایران غرق در لجنِ فساد؛ کمیته انبساطی نوچه عربده کش های قرمز!

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مهاجم سرشناس الهلال مقابل استقلال بازی نمی‌کند

ش دسامبر 1 , 2018
به گزارش مشرق، عمر خریبین که یکی از مهاجما&#1606...