مهاجری: ۹۰ دقیقه استقلال را تحت فشار قرار دادیم

به گزارش مشرق، محمدرضا مهاجری پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل استقلال اظهار داشت: به هوادارانی که به ورزشگاه آمدند خسته نباشید می‌گویم. من هواداران دو تیم ماشین‌سازی و تراکتورسازی را تفکیک نمی‌کنم. ما خوشحالیم که از حمایت همه تماشاگران تبریزی برخورداریم و امیدوارم که مردم تبریز از تیم‌های تبریزی حمایت لازم را انجام می‌دهند.

وی افزود: ما امروز چهار موقعیت گل داشتیم و می‌توانستیم برنده باشیم و قدر فرصت‌های‌مان را ندانستیم. نمی‌شود کتمان کرد که امروز سیدمهدی رحمتی ستاره میدان بود و باید به او خسته نباشید گفت. رحمتی یک تنه مقابل تیم ماشین‌سازی قرار گرفت و در برخی صحنه‌‌ها بدشانس بودیم که به گل نرسیدیم. اگر می‌توانستیم بازی را ببریم قطعاً اعتمادبه‌نفس‌مان قوی‌تر می‌شد، ولی نشان دادیم که توانایی این کار را داریم.

سرمربی تیم ماشین‌سازی با بیان اینکه تیمش برای انتخاب ترکیب اصلی با مشکل مواجه بود، یادآور شد: ما امروز چهار پنج بازیکن مصدوم داشتیم که در این شرایط به میدان رفتند. جا دارد از فرید بهزادی کریمی تشکر کنم که در آن شرایط بازی کرد. ما امروز 90 دقیقه استقلال را تحت فشار قرار دادیم. ما بازی را خیلی خوب مدیریت کردیم، اگرچه دست‌مان بسته بود. خوشحالم که در این بازی گلی دریافت نکردیم، اما نظرم این است که در فاز تهاجمی باید تقویت شویم. امیدوارم با حمایت باشگاه بتوانیم در نیم‌فصل تیم را تقویت ‌کنیم.

مهاجری با اشاره به قضاوت داور تصریح کرد: جا دارد به داور خسته نباشید بگویم. اگرچه در دقایق پایانی صحنه‌ای رخ داد که قضاوت در این مورد را به کارشناسان واگذار می‌کنم. با این حال این مسئله هیچ‌چیز از ارزش‌های داور خوب مسابقه کم نمی‌کند.

وی درباره آینده تیمش خاطرنشان کرد: الان ما 11 امتیاز کسب کرده‌ایم که مسلماً خوب نیست. بحث یک مقدار به من مربوط می‌شود، اما بخش اعظم آن به قبل بر می‌گردد. تیم ما بد موقعی لیگ را شروع کرد و در زمان مناسبی یارگیری نکرد. این مسائل باعث شد در نتیجه‌گیری خوب عمل نکند. زمانی هم که من آمدم به خوبی مشخص بود که بازیکنان از لحاظ جسمانی شرایط ایده‌آلی ندارند. نمی‌‌شود یک روزه همه ایرادات را برطرف کرد. بلکه باید روز‌به‌روز بهتر شویم. امیدوارم روند خوبی را در آینده طی کنیم. در این راه به حمایت باشگاه نیاز داریم. پیش از این تیم گسترش فولاد طرفدار لازم را نداشت، اما الان ما ماشین‌سازی هستیم، یک تیم ریشه‌دار که قطعاً اگر خوب یارگیری کنیم با حمایت هواداران می‌توانیم در نیم‌فصل دوم نتایج بهتری کسب کنیم.

سرمربی تیم ماشین‌سازی در پاسخ به این سؤال که آیا قصد دارد بازیکن خارجی به تیمش بیاورد، گفت: اولویت با بازیکن داخلی است. ما با چند بازیکن مذاکره کرده‌ایم که البته آنها تحت قرارداد باشگاه‌شان هستند و نیم‌فصل تکلیف‌شان مشخص خواهد شد. اگر به هر دلیل نتوانیم بازیکن داخلی جذب کنیم به سراغ بازیکن خارجی خواهیم رفت. ما صرفاً به دنبال پر کردن لیست‌مان نیستیم، بلکه بازیکنی نیاز داریم که راهگشا باشد. من دیروز هم گفتم دست استقلال برای بازیکن باز است و دیدید که امروز پنج شش بازیکنی را بازی دادند که در بازی قبل‌شان در ترکیب نبودند. در حالی که ما مجبور شدیم چهار پنج بازیکن مصدوم خود را بازی دهیم، چون جانشینی برای آنها نداشتیم.

مهاجری در پایان خاطرنشان کرد: ما این شرایط را قبول کرده‌ایم و باید با همین پتانسیلی که داریم تا نیم‌فصل ادامه دهیم. به این خاطر بیشتر کار می‌کنیم تا در بازی‌های آینده بهتر نتیجه بگیریم و تبدیل به تیم منسجم‌تری شویم.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عبداللهی: کارنامه گرو از تیام بهتر است/ شفر نیازی به دستیار ندارد

د نوامبر 5 , 2018
به گزارش مشرق، نصرالله عبداللهی مدیر فنی ب...