مدافعی که جور مهاجمان استقلال را کشید!

سرویس ورزش مشرق – تیم فوتبال استقلال تا پایان هفته یازدهم لیگ برتر در حالی تنها ۹ بار موفق به باز کردن دروازه حریفان خود شده است که بیشتر این تعداد گلها را نیز مدافعان و هافبک های این تیم به ثمر رسانده اند.

براساس این گزارش، استقلال در دیدار مقابل تیم ذوب آهن، تراکتورسازی، نفت مسجد سلیمان و سایپا موفق به گلزنی شده و در ۷ دیدار دیگر این فصل حتی یک گل هم به ثمر نرسانده است.

از این بین وریا غفوری با به ثمر رساندن دو گل برابر ذوب آهن و یک گل مقابل تیم سایپا با سه گل بهترین گلزن این تیم محسوب می شود.

دیگر گلزنان استقلال را محمد دانشگر(مقابل سایپا)، فرشید اسماعیلی و مرتضی تبریزی(مقابل تراکتورسازی) و مهدی قائدی و اللهیار صیادمنش (مقابل نفت مسجد سلیمان) تشکیل می دهند. نهمین گل استقلال را هم علی عبدالله زاده مدافع تیم تراکتورسازی در مصاف با استقلال به دروازه خودی زده است!

تیمی که فصل قبل به ویژه در نیم فصل دوم با حضور سرور جپاروف و مامه بابا تیام آمار گلزنی بالایی در لیگ داشت حالا در فاصله چهار هفته تا پایان نیم فصل اول لیگ برتر، حتی یک گلزن دو گله هم ندارد و از ۸ گل به ثمر رسیده توسط بازیکنانش فقط ۳ گل را مهاجمانی مانند تبریزی، قائدی و صیادمنش به ثمر رسانده اند. الحاجی گرو و روح اله باقری نیز هنوز نتوانسته اند در لیگ برتر برای استقلال گلزنی کنند! البته این تیم جابر انصاری را هم در دقایق آخر در تیم حفظ کرد.

با توجه به هزینه بالای در نظر گرفته شده برای خرید الحاجی گرو، مرتضی تبریزی و البته به خدمت گرفتن صیادمنش و روح اله باقری، باشگاه استقلال با میانگین ۳ گل در ۱۱ هفته در هر بازی تنها ۰.۲۷ درصد از توانایی مهاجمانش برای گلزنی بهره مند شده است!

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

گزارش تمرین شنبه ظهر استقلال/ بازگشت قائدی و ادامه غیبت 2 بازیکن بی انضباط!

ش نوامبر 10 , 2018
تمرین روز شنبه تیم فوتبال استقلال پس از دو &#15...