محمد نوری: استقلال تاوان وزارت ورزش را می‌دهد؛ بازیکنان از لحاظ روانی مشکل دارند

محمد نوری

عضو کمیته فنی باشگاه استقلال گفت: وقتی مهره‌های پرسپولیس قصد رفتن را داشتند وزارت ورزش با دلار آنها را حفظ کرد اما به استقلال کمکی برای این کار نشد.

به گزارش استقلال نیوز،محمد نوری عضو کمیته فنی باشگاه استقلال در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد شکست استقلال مقابل سایپا در جام حذفی صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

به نظر می‌رسید استقلال هیچ برنامه‌ای ندارد

این نوع بازی از وینفرد شفر بعید بود. از دقیقه ۳۲ که سایپا ۱۰ نفره شد استقلال باید برای تمامی دقایق برنامه می‌داشت اما یکی دو موقعیت چیز دیگری از تیم ندیدم تعویض‌های تیم بسیار بد بود. رضا آذری خوب بازی می‌کرد و نباید تعویض می‌شد به نظر می‌رسید استقلال هیچ برنامه‌ای ندارد. بارها گفته‌ام دفاع تیم بسیار ضعیف است و باید فکری به حال آن شود در کل استقلال دیروز متحمل شکست نشد بلکه استقلال که از چند هفته پیش نتوانسته بود خودش را جمع کند شکست را قبول کرده بود.

* باید رحمتی برای ضربات پنالتی به زمین می آمد

وقتی تیمی ۱۰ نفره می‌شود انگیزه بسیار زیادی پیدا می‌کند. بازیکنان سایپا با توجه به ۱۰ نفره شدن دوندگی زیادی داشتند و سعی کردند کمبود بازیکن را با دوندگی پوشش دهند. به نظر من وقتی بازی در حال رفتن به ضربات پنالتی بود باید مهدی رحمتی به عنوان یک پنالتی‌گیر وارد زمین می‌شد او از نظر روانی هم می‌توانست روی حریف تأثیر بگذارد سؤال بعدی این است که چرا پنالتی را به یک بازیکن ۲۰ ساله کم تجربه به نام مهدی قائدی می‌دهد. بازیکنان با تجربه که این فضا را درک کردند ضربه خود را از دست می‌دهند چه برسد به بازیکنی که ۲۰ سال سن دارد.

* بازیکنان استقلال تمرکز ندارند

استقلال از لحاظ روانی مشکل دارد. بازیکنان تیم تمرکز خوبی ندارند و اشتباهات در بین بازیکنان زیاد است. از حاجی گروه در نیمه اول خوب بود ولی در نیمه دوم از بازی خارج شد باید روح‌الله باقری را هم زودتر به زمین می‌آوردند.

* وزارت ورزش در حق استقلال کم لطفی کرد

شفر پارسال استقلال را از بحران خارج کرد. در اوایل فصل پنج بازیکن کلیدی از تیم رفتند و دست شفر خالی شد جوان‌تر یک مقدار توانستند جای بازیکنان قبلی را پر کنند اما این جای خالی همچنان احساس می‌شود. وزارت ورزش کم لطفی کرد اگر مهره‌های پرسپولیس قصد رفتن را داشتند با دلار آنها را حفظ می‌کردند اما به استقلال کمکی برای این کار نشد. استقلال تاوان مدیریت غلط سابق و وزارت ورزش را می‌دهد و امیدواریم هرچه زودتر راه حلی پیدا شود.

اخبار استقلال

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مراسم دومین سالگرد درگذشت منصور پورحیدری در بهشت زهرا برگزار شد + عکس

ج نوامبر 2 , 2018
مراسم دومین سالگرد درگذشت زنده یاد منصور &#1662...