قلعه‌نویی باید بماند و جوانگرایی کند

به گزارش مشرق، صادق ورمزیار با اشاره به شکست تیم ملی فوتبال ایران مقابل قطر و حذف از جام ملت‌های آسیا، اظهار داشت: تیم ملی بدشانس بود و نتوانست به آنچه استحقاق و شایستگی‌اش را داشت برسد.

وی افزود: مربیان و بازیکنان تیم ملی زحمت خود را در این بازی کشیدند، اما برخی اوقات فوتبال روی بدش را نشان می‌دهد. تیم ایران در بازی مقابل قطر بدشانس‌ترین تیم جهان بود که نتوانست از فرصت‌های متعدد گلزنی استفاده کند.

قلعه‌نویی باید بماند و جوانگرایی کند

پیشکسوت فوتبال خاطرنشان کرد: شاید ما در بازی برابر قطر خیلی زود به گل رسیدیم و همین باعث شد تا این تصور برایمان به وجود بیاید که می‌توانیم به راحتی برنده شویم. گل اولی که ایران دریافت کرد روی یک اتفاق و حادثه شکل گرفت، توپ به پای مدافع ایران برخورد کرد و به تور چسبید. برای دقایقی بازی را رها کردیم و به قطر اجازه دادیم تا خودش را پیدا کند.

ورمزیار تصریح کرد: قطر در سه الی چهار حمله‌ای که روی دروازه ایران ایجاد کرد، به سه گل دست یافت. از نظر روحی و روانی تیم ملی ایران به هم ریخت و تمرکز بازیکنان از بین رفت. بازی احساسی تیم ملی در ادامه نتوانست به ما کمک کند تا گل سوم را به ثمر برسانیم و فرصت‌ها یکی پس از دیگری از بین رفت.

قلعه‌نویی باید بماند و جوانگرایی کند

وی تاکید کرد: امیر قلعه‌نویی تیمش را خیلی خوب تا نیمه‌نهایی رساند و حتی شایسته رسیدن به فینال و قهرمانی بود. او نتایج خوبی در تیم ملی گرفت و باید بماند. در سال‌های گذشته فرصت‌های زیادی به مربیان خارجی دادیم و حالا باید همان فرصت‌ها به مربیان ایرانی داده شود.

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران،‌ گفت: تیم ملی ایران به تغییرات گسترده و خون تازه‌ای نیاز دارد و باید بازیکنان جوان به تیم ملی وارد شوند تا برای تورنمنت‌های بعدی همچون جام‌جهانی به تجربه کافی برسند. در فوتبال ایران استعدادهای نابی وجود دارد که این توانایی را دارند تا جای برخی از بازیکنان که به پایان راه رسیده‌اند را بگیرند.

Adblock test (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

هفته بیست و هشتم لیگ برتر نوجوانان 1402/ شکستی دیگر برای شاگردان شهبازیان مقابل نوجوانان توانا!

ج فوریه 9 , 2024
در هفته بیست و هشتم لیگ برتر نوجوانان 1402، تیم فوتبال نوجوانان استقلال(تاج) مقابل میزبان خود نوجوانان توانا شکست خورد.          به گزارش استقلال نیوز، امروز جمعه 20 بهمن، تیم‌های  نوجوانان توانا ونوجوانان استقلال(...