فیفا رای به حقانیت استقلال داد؛ پرونده یازالده گومز با تلاش مدیران استقلال مختومه شد

 استقلال تهران

با تلاش باشگاه استقلال پرونده یازالده گومز که به فیفا کشیده شده بود به نفع استقلال مختومه شد. 

به گزارش استقلال نیوز، با پیگیریهای به عمل آمده از سوی باشگاه؛ پرونده گومز در کمیته حل اختلاف فیفا به نفع استقلال رد شد 
 با رای کمیته حل اختلاف فدراسیون جهانی فوتبال فیفا، پرونده شکایت یازالده گومز از استقلال رد شد و باشگاه استقلال توانست این پرونده را با موفقیت پشت سر بگذارد و برنده این پرونده باشد.

یازالده گومز پرتغالی فصل گذشته برای انجام تست های پزشکی به ایران آمد و بعد از رد شدن در تست های پزشکی با شکایت به کمیته انضباطی فیفا به دنبال دریافت رقم درج شده در قرارداد خود بود.

گومز پینتو

باشگاه استقلال بعد از دریافت شکایت این بازیکن، لوایح دفاعی جامع و کامل خود را به فدراسیون جهانی فوتبال و کمیته حل اختلاف این فدراسیون ارائه کرد تا در نهایت این کمیته درباره پرونده استقلال و یازالده گومز تصمیم گیری کند.

کمیته انضباطی فیفا در نهایت و بعد از بررسی لوایح دفاعی باشگاه استقلال و مستندات پرونده که در مدت زمانی نزدیک به 2.5 ماه به طول انجامید و همین طور ۲ بار حضور معاون ورزشی باشگاه در سوییس، شکایت بازیکن پرتغالی را وارد ندانست و رد کرد تا استقلال در این پرونده به پیروزی برسد.

به گزارش استقلال نیوز، پندار توفیقی در دوره مدیریت سید رضا افتخاری با امضاء پیش قرارداد با یازالده گومز پرتغالی، نزدیک بود باشگاه استقلال را به پرداخت مبلغی حدود 675 هزار دلار محکوم کند که مدیران فعلی استقلال به خوبی توانستند این پرونده را مختومه کنند.   

اخبار استقلال

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

قرارداد باشگاه استقلال با پادوانی

چ نوامبر 28 , 2018
به گزارش مشرق، امیرحسین فتحی سرپرست باشگا&...