فرشید اسماعیلی؛ همیشه روی فرم باش!

معمولا در یک بازی که یک  تیم برنده اززمین خارج می شود  نگاهمان به تک تک بازیکنان رویکرد مثبتی می شود ولی قدر مسلم بازیکنانی هستند که نقش بیشتری در تعیین سرنوشت بازی ایفا میکنند .

اگر در استقلال  این فصل بخواهیم دنبال چنین بازیکنی بگردیم متفق القول باید به نام فرشید اسماعیلی اشاره کنیم. سطح کیفی او خصوصا در افزایش بار تهاجمی تیم استقلال غیر قابل انکار است .فرشید از آن دسته بازیکنانی است که میزان آمادگی‌اش تاثیر زیادی در روند نتیجه گیری استقلال  در این دو فصل گذشته و مخصوصا این فصل  داشته است  و هر وقت او آماده بوده است چرخ های تیم به شدت روانتراز روزهایی  می چرخد که او از فرم مناسبش دور بوده است.

 خصوصا او اگر از جانب فرشید باقری و علی کریمی حمایت شود با  خیال راحت توانش را بیشتر صرف امور هجومی تیمش می کند و این با  رسیدن  گل  در استقلال رابطه مستقیم دارد. بازیکن جوان بندر لنگه ای استقلال  که این فصل  بیشترین تعداد پاس گل  را در جام باشگاه های آسیا داده است ، در این فصل با اعتماد به نفس بیشتری بازی می کند و  شکل  بازی او هفته به هفته پخته تر می شود و هماهنگی او با فرشید باقری ، علی کریمی، و طارق همام می تواند باعث رقم خوردن اتفاقات بهتری در لیگ امسال شود.
فرشید اسماعیلی ممکن است برای رسیدن به جام ملت های  آسیا امید چندانی نداشته باشد اما قطعا اگر او به همین شکل ادامه دهد می تواند یکی از مسافران ما در جام جهانی بعدی باشد .

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عکس/ روزنامه‌های ورزشی یکشنبه 11 آذر

ی دسامبر 2 , 2018
مشرق نیوز - عکس/ روزنامه‌های ورزشی یکشنبه 11 &...