عملکرد عجیب استقلال در آزادی

به گزارش مشرق، تیم فوتبال استقلال تهران روز گذشته در تبریز مقابل میزبانش با نتیجه بدون گل متوقف شد تا با این امتیاز خارج از خانه و با یک بازی بیشتر نسبت به سایپا به رده ششم جدول صعود کند.

آبی پوشان در حالی از ۱۱ بازی خود ۱۴ امتیاز دارندکه عمده امتیازات شان را از بازیهای خارج از خانه گرفته‌اند. شاگردان شفر در حالی که در جدول فرضی دیدارهای خارج از خانه بین ۳ تیم برتر مسابقات هستند، در همین جدول مربوط به دیدارهای خانگی در بین ۴ تیم ضعیف قرار دارند.

استقلالی‌ها در این فصل ۶ بار خارج از خانه به میدان رفته‌اند که حاصل این ۶ بازی خارج از خانه ۲ پیروزی، ۳ مساوی، یک شکست، ۶ گل زده، ۵ گل خورده و ۹ امتیاز است. آنها در بازیهای خارج از خانه بعد از سپاهان و پدیده سومین تیم برتر مسابقات هستند.

آبی پوشان در خانه ۵ بار به میدان رفته‌اند که حاصل این ۵ بازی یک پیروزی، ۳ مساوی و یک شکست است. آنها ۳ گل زده و یک گل خورده دارند و با ۶ امتیاز عملکردی تنها بهتر از نفت مسجد سلیمان، ذوب آهن و سپید رود دارند. 

شاگردان شفر در بازیهای خارج از خانه ۵۰درصد امتیازات ممکن را گرفته‌اند و در بازیهای خانگی ۴۰درصد از امتیازات ممکن را گرفته‌اند. 

نکته جالب دیگر در خصوص عملکرد تیم استقلال در دیدارهای خانگی، گلزنی این تیم تنها در یک بازی است. آبی پوشان که ۵ بار در خانه به میدان رفته‌اند، تنها در دیدار برابر تراکتورسازی در هفته سوم مسابقات موفق به گلزنی شده‌اند. آنها در هفته‌های اول، پنجم، هشتم و دهم مقابل پیکان، فولاد، پرسپولیس و سپاهان موفق به گلزنی نشده اند. این تیم در دیدارهای خانگی هم تنها یک گل خورده‌ است که آن هم به شکست این تیم برابر سپاهان در هفته دهم بر می‌گردد.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

داور دیدار استقلال - پدیده مشخص شد

س نوامبر 6 , 2018
به گزارش مشرق، اسامی داوران هفته دوازدهم ل...