علی سامره: می خواهند آشوب داخلی خود را به سمت استقلال بکشند؛ فرافکنی و بازی نخ‌نما را تمام کنید!

علی سامره

سرپرست تیم فوتبال استقلال(تاج) به اظهارات معاون باشگاه پیروزی واکنش نشان داد.

به گزارش استقلال نیوز، علی سامره  سرپرست تیم فوتبال استقلال(تاج)درباره صحبتهای دیشب حسین بادامکی معاون باشگاه پیروزی(پرسپولیس) روی آنتن زنده برنامه شبهای فوتبالی در گفت و گو با رسانه رسمی باشگاه به نکات مهمی اشاره کرد، که در ادامه می خوانید:

* اظهارات حسین بادامکی؟

دیشب جملات عجیبی از آقای بادامکی شنیدیم. ایشان گفته است چرا پرونده پرسپولیس و سپاهان سریعا بررسی شد و از دو تیم امتیاز کسر شد، اما با اینکه یک ماه است از باشگاه استقلال شکایت کردیم، پرونده این باشگاه بررسی نمی شود؟ می خواهم در این باره بگویم آقایان فرافکنی را تمام کنید. دوباره نتیجه نگرفتید و اتفاقی داخل باشگاه تان افتاد و باز هم سراغ استقلال آمدید؟ چرا هر وقت نتیجه نمی گیرید یاد استقلال می افتید؟ این بازی نخ نما را تمام کنید. 

باشگاه استقلال قصد دارد در فضایی آرام و به دور از جنگ رسانه ای کار خود را کند ولی ظاهرا آقایان می خواهند آشوب داخلی خود را به سمت استقلال بکشند اما این بازی تکراری شده و دیگر اثری ندارد. به اعتقاد من این اظهارات دیگر اتهام به استقلال نیست، بلکه توهین به فدراسیون فوتبال است. علنا می گویند فدراسیون و کمیته انضباطی در این زمینه کم کاری و قصور کرده اند. چرا نمی خواهید بپذیرید استقلال قانون را رعایت کرده؟ چون خودتان این کار را نکرده اید، به دیگران انگ می زنید؟ ببخشید استقلال مثل شما هوادار متمول نداشت که پول زیرمیزی بدهد. دروازه بان شما علنا در تلویزیون به این موضوع اعتراف کرد و گفت: مدیران به امید همین آدم که در خارج زندگی می‌کند، به پرسپولیس می آیند. اگر ما در استقلال از این کارها بلد بودیم که قرارداد هاشمی نسب و یوسو را ثبت می کردیم تا روی نیمکت بنشینند. بلانکو یک ماه در تهران بود اما به دلیل تمکین استقلال به قانون، نتوانستیم از او استفاده کنیم. اصلا اگر دور زدن سقف را بلد بودیم فصل پیش قایدی و محبی و سیلوا را حفظ می کردیم."

* صحبت پایانی؟ 

آقایان چرا ناراحتید که بازیکنان و سرمربی استقلال قرارداد خود را کم کرده اند؟ البته حق دارند. در تیمشان چیزهایی دیدند که از خودگذشتگی اعضای تیم ما برایشان عجیب است. اینجا لازم است یک بار دیگر از آقای نکونام و بازیکنان استقلال تشکر کنیم که قرارداد خود را کاهش دادند تا قانون را رعایت کنیم. دیروز هم آرش رضاوند قراردادش را کم کرد و مشغول مذاکره با چند بازیکن دیگر هستیم تا به زودی مشکل ثبتی های استقلال هم به پایان برسد.»

به گزارش استقلال نیوز، باشگاه استقلال انتظار داشت برنامه شبهای فوتبالی، به همان اندازه که تریبون در اختیار نماینده باشگاه پرسپولیس گذاشت در اختیار نماینده باشگاه استقلال هم بگذارد و مجریان برنامه رعایت بی طرفی کنند، اما این اتفاق نیفتاد.

  

اخبار رسمی استقلال


مطالب مرتبط:

علی سامره: استقلال مثل شما در برابر دور زدن قانون مصونیت ندارد؛ نه امدادهای غیبی بر ما نازل می‌شود و نه امتیاز مفت و باد آورده!

Adblock test

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

برگزاری دو دیدار تدارکاتی در دستور کار استقلال

چ نوامبر 15 , 2023
به گزارش مشرق، تیم فوتبال استقلال تهران در هفته دهم لیگ برتر توانست تراکتور تبریز را با نتیجه دو بر صفر در ورزشگاه آزادی شکست دهد. آبی پوشان قرار است چهارم آذرماه و بعد از پایان اردوی تیم ملی و برگزاری دو دیدار ملی پوشان برابر هنگ کنگ در ازبکستان ...