شفر: زندگی به پایان نرسیده/ بازیکنانم عصبی بودند/ ۱۱ بازیکن اصلی وجود ندارد!

وینفرد شفر پس از دیدار تیمش برابر سایپا در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی گفت: در برخی دقایقی عصبانی بودیم و نتوانستیم موقعیت های زیادی را ایجاد کنیم. ما در نیمه اول خوب بازی کردیم اما وقتی حریف ۱۰ نفر شد کمی عصبانی شدیم. دو گل خوردیم. روی گل اول باید بهتر دفاع می کردیم. روی گل دوم هم یارگیری من تو من انجام نشد.

وی ادامه داد: الان باید روی لیگ تمرکز کنیم. امروز همه ما باید ناراحت باشیم. زندگی به پایان نرسیده است. الان تمرکزمان روی لیگ است و باید ببینیم در تعطیلات چه تغییراتی را باید اعمال کنیم. بازیکنان به خاطر شکست امروز در رختکن بسیار ناراحت بودند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ادامه داد: هر چه از زمان بازی می گذشت بازیکنان ما عصبانی تر می شدند و این به سود تیم سایپا بود. بازیکنان باید در ذهن خودشان باهوش تر و با آرامش بیشتر کارشان را ادامه دهند. به خاطر فشار بردن که روی تیم ما بود بازیکنان تمرکز کافی نداشتند. در چند صحنه هم اشتباهات بچگانه داشتیم.

وینفرد شفر خاطرنشان کرد: وقتی تیم شما برابر تیم ۱۰ نفره بازی می کند همه انتظار پیروزی دارند. اگر سایپا شکست می خورد کسی ایرادی به آنها نمی گرفت اما از تیم ما انتظار پیروزی داشتند. به همین خاطر فشار روی بازیکنان زیاد بود.

وی در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر مبنی بر اینکه چه زمانی شما می توانید به ترکیب اصلی استقلال دست پیدا کنید گفت: یازده نفر اصلی وجود ندارد و هر بازیکنی که در تمرین خوب باشد در ترکیب قرار می گیرد. وریا غفوری محروم بود و ما به فدراسیون نمی توانستیم بگوییم او را ببخشد.

وی با تاکید بر اینکه تیمش در تمرینات هم پنالتی می زند گفت: برخی بازیکنان اعلام کردند که شرایط زدن پنالتی را ندارند. البته پنالتی زدن شانس هم می خواهد. قائدی از اینکه نتوانست پنالتی اش را گل کند بسیار ناراحت بود.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

وینفرید شفر: باید ناراحت باشیم ولی زندگی به پایان نرسیده؛ نمی توانم بازیکنی را مجبور کنم پنالتی بزند!

پ نوامبر 1 , 2018
سرمربی استقلال در نشست خبری پس از بازی با س&#15...