ستار همدانی: انگیزه بازیکنان استقلال بالا رفته، اما تیم هنوز جای کار دارد

ستار همدانی

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: گرو دوندگی زیادی دارد اما استقلال به یک بازیکن تمام‌کننده نیاز دارد که این بازیکن شَمّ گلزنی را ندارد.

به گزارش استقلال نیوز، ستار همدانی پیشکسوت باشگاه استقلال در گفت وگو با خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی یک بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل استقلال خوزستان صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

* پیروزی استقلال مقابل همنام خوزستانی؟

سه امتیاز این دیدار برای استقلال خیلی مهم بود تا بتواند شرایط خود را در جدول بهبود ببخشد. در صورت پیروزی تیم در بازی معوقه خود، استقلال باید با صنعت نفت و سپیدرود بازی کند و این نوید بهتر شدن شرایط استقلال را می‌دهد. انگیزه بازیکنان استقلال بالا رفته، اما تیم هنوز جای کار دارد. استقلال باید در خلق موقعیت خیلی خوب کار کند اگر چه هافبک‌های تیم بازی خوبی مقابل استقلال خوزستان ارائه کردند و بارش باران و لغزنده بودن زمین هم در کیفیت کار تیم موثر بود. به هر حال کسب این سه امتیاز خارج از خانه برای استقلال خیلی خوب بود.

* عملکرد بازیکنان خارجی این تیم مقابل استقلال خوزستان؟

گرو خیلی زحمت می‌کشید و دوندگی زیادی داشت. او حتی اواخر نیمه دوم استارت‌های خیلی خوبی می‌زد، اما استقلال به یک بازیکن تمام‌کننده نیاز دارد که گرو این  شَمّ گلزنی را ندارد. استقلال به جای او باید بازیکنی تمام عیار و با توانایی بالای گلزنی در اختیار داشته باشد. طارق همام می‌تواند به استقلال کمک کند، اما نیومایر هم هنوز جواب نداده است. در میان بازیکنان داخلی و خارجی، برخی از آنها در حد استقلال نیستند و تیم باید تقویت شود.

* آیا استقلال می‌تواند در ادامه فصل به جمع مدعیان قهرمانی لیگ برتر اضافه شود یا خیر؟

اگر استقلال تقویت شود می‌تواند به مدعیان لیگ برتر برسد، اما نه با این تیم. قطعاً تیم‌هایی چون سپاهان، پرسپولیس و تراکتورسازی در نیم‌فصل تقویت می‌شوند و شرایط برای قهرمانی و حتی کسب سهمیه آسیایی سخت‌تر می‌شود.

* صحبت پایانی؟

استقلال تاکنون کارهای بزرگی انجام داده‌اند و می‌توانند باز هم کارهای بزرگی انجام دهند، باشگاه باید بازیکنانی در حد لیگ قهرمانان آسیا جذب کند و نگاه استقلال نباید تنها به لیگ برتر باشد. بازیکنانی باید به تیم بیایند که گره تیم را باز کنند. استقلال در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در گروه سختی قرار دارد، اما کار «نشد» ندارد.

اخبار باشگاه استقلال

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ملکی: تا امروز استقلال اینقدر وضع مالی خوبی نداشته!

د نوامبر 26 , 2018
به گزارش مشرق، ملکی عضو هیات مدیره استقلال...