زور استقلال به سایپای 10 نفره هم نرسید/ بازی به پنالتی کشید!

به گزارش مشرق، تیم استقلال در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی از ساعت ۱۶:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف سایپا رفت که بازی در ۹۰ دقیقه وقت قانونی و وقتهای اضافه با نتیجه مساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید تا بازی به پنالتی کشیده شود.

برنده این مسابقه در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف صنعت نفت آبادان خواهد رفت.

داور: بیژن حیدری 

کمک داوران:سعید قاسمی – علی اکبر نوری

کارت زرد: ساموئل سارفو، رضا اسدی( از سایپا) ، فرشید اسماعیلی، محمد دانشگر، میلاد زکی پور ( از استقلال)

کارت قرمز:سارفو( دقیقه ۳۳) از سایپا

گل‌: فرشید اسماعیلی (دقیقه ۱۷ - پنالتی)، الحاجی گرو(دقیقه ۳۳ - پنالتی) برای استقلال، مهدی ترابی(دقیقه ۲۸)، امین حاج محمدی( دقیقه ۴۲) برای سایپا

ترکیب استقلال:

سید حسین حسینی، روزبه چشمی، محمد دانشگر، فرشاد محمدی مهر، میلاد  ذکی پور، فرشید اسماعیلی، مارک نویمایر( از دقیقه ۵۳ مهدی قائدی)، الحاجی گروه، همام طارق؛ رضا آذری( از دقیقه ۶۸ الهیار صیاد منش) و فرشید باقری.

سرمربی: وینفرد شفر

ترکیب سایپا:

محمدحسین اکبر منادی، عبدالله ناصری، رضا علی‌یاری، ساموئل سارفو، آرش رضاوند، مهدی ترابی، رضا اسدی، امید خالدی، صادق بارانی( از دقیقه ۳۶ امین حاج محمدی)، آرمان رمضانی و علی دشتی.

سرمربی: علی دایی

اتفاقات مهم بازی:

دقیقه ۳ مسابقه ضربه کرنر استقلال با ضربه سر روزبه چشمی همراه شد که توپ با اختلاف کمی از کنار دروازه سایپا به بیرون رفت.

دقیقه ۱۲ خروج‌ و اشتباه‌های مکرر سیدحسین حسینی دروازه‌بان استقلال باعث شد که سایپا صاحب موقعیت گلزنی شود که ضربه قیچی برگردان آرمان رمضانی با اختلاف کمی از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت.

گل  استقلال: دقیقه ۱۵ حاجی گرو از کمند مدافعان استقلال عبور کرد و منادی دروازه‌بان سایپا روی مهاجم استقلال مرتکب خطای پنالتی شد. این ضربه را فرشید اسماعیلی تبدیل به گل اول استقلال کرد.

دقیقه ۲۰  سایپا یک فرصت گلزنی را از دست داد شوت  ناصری بازیکن سایپا از درون محوطه جریمه از کنار دروازه استقلال به بیرون رفت.

گل مساوی سایپا: دقیقه ۲۸ بازیکنان سایپا بعد از چند پاس خوب و انجام یک کار گروهی توپ را به مهدی ترابی رساندند و او هم با یک شوت محکم از داخل محوطه جریمه دروازه استقلال را باز کرد و گل مساوی را به ثمررساند. 

گل دوم استقلال: دقیقه ۳۳ ضربه کاشته استقلال را نویمایر به داخل محوطه جریمه فرستاد که سارفو روی محمد دانشگر مرتکب پنالتی شد و الحاجی گرو این ضربه را تبدیل به گل دوم آبی پوشان کرد. این اولین گل حاجی گرو برای استقلال بود.

ساموئل سارفو در دیدار دو تیم در لیگ برتر هم مرتکب یک پنالتی شد و زمینه ساز برد ۲ بر یک استقلال را فراهم آورد. سارفو امروز هم در دقیقه ۳۳ با دریافت کارت زرد دوم از میدان اخراج شد تا سایپا ۱۰ نفره بازی کند.

دقیقه ۳۸ سایپا یک موقعیت گلزنی شد و مهدی ترابی در موقعیت تک به تک نتوانست گلزنی کند و حسینی دروازه بان استقلال توپ را راهی کرنر کرد.

گل دوم سایپا: ضربه کرنر سایپا روی سر امین حاج محمدی فرود آمد و او توانست با یک ضربه دقیق گل مساوی و دوم سایپا را بزند.

دقیقه ۴۴ گرو یک موقعیت ایده آل گلزنی را از دست داد و نتوانست توپ را از شش قدم تبدیل به گل کند.

نیمه دوم:

نارنجی پوشان نیمه دوم را طوفانی آغاز کردند و در دقیقه ۴۸ شوت آرمان رمضانی بعد از برخورد با تیرک افقی روی خط دروازه فرود آمد.

دقیقه ۶۳ دو کرنر متوالی سایپا بازهم موقعیت گلزنی برای شاگردان دایی ایجاد کرد.

دقیقه ۶۵ ضربه کاشته سایپا از پشت محوطه جریمه  را مهدی ترابی زد که توپ با بعد از برخورد به مدافعان استقلال راهی کرنر شد. سایپا با وجود ۱۰ نفره بهتر از استقلال بازی کرد و آبی پوشان را تا این دقیقه تحت فشار گذاشته بود.

دقیقه ۷۵ شوت فرشید اسماعیلی از داخل محوطه جریمه از بالای دروازه سایپا به بیرون رفت.

دقیقه ۷۸ شوت از راه دور طارق همام از بالای دروازه سایپا به بیرون رفت.

دقیقه ۸۷ ضربه کاشته ترابی بازهم یک موقعیت گلزنی برای نارنجی پوشان ایجاد کرد که توپ از  کنار دروازه استقلال به بیرون رفت.

در دقیقه ۸۹ شوت از راه دور اسماعلی از کنار دروازه سایپا به بیرون رفت.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مرحله 1/8 جام حذفی/ خداحافظ قهرمانی.. سایپا، وینفرید شفر و استقلالِ ترسو را تنبیه کرد!

پ نوامبر 1 , 2018
تیم فوتبال استقلال در ضربات پنالتی مغلوب &#1587...