زمان بازی حذفی استقلال، پرسپولیس و سپاهان مشخص شد

به گزارش مشرق، ۳ دیدار مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال کشور به دلیل حضور بازیکنان استقلال، پرسپولیس و سپاهان در اردوی تیم ملی فوتبال کشورمان لغو شد.

امیرحسین روشنک، مسئول مسابقات جام حذفی، درخصوص اینکه با بازگشت تیم ملی به ایران حالا این ۳ تیم بازیکنان خودشان را در اختیار دارند و به این ترتیب بازی‌های معوقه حذفی چه زمانی برگزار می‌شوند گفت: با توجه به اینکه هفته آینده، لیگ برتر شروع می‌شود در این مقطع نمی‌توانیم بازی برگزار کنیم.

وی افزود: باید با سهیل مهدی بررسی کنیم چون دوباره لیگ ما خیلی فشرده شد. سپاهان هم در لیگ قهرمانان بازی دارد. تلاش‌مان این است تا قبل از عید نوروز این بازی‌ها برگزار شوند که بتوانیم مرحله بعد را هم قرعه کشی کنیم. احتمالا در دهه پایانی اسفند و تا قبل از پایان سال، بازی‌ها را برگزار کنیم.

از مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی، ۳ دیدار سپاهان-شمس آذر، پرسپولیس-نفت‌وگازگچساران و مس رفسنجان-استقلال، باقی مانده است.

Adblock test (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ماشاریپوف از حضور در  استقلال منصرف شد؟  

ش فوریه 10 , 2024
به‌ گزارش‌ مشرق، فاصله ی زیادی با اولین بازی رسمی استقلال نمانده است و استقلال باید در جمعه ی هفته ی پیش رو در استادیوم آزادی پذیرای صنعت نفت باشد. با این حال هنوز جلال‌الدین ماشاریپوف در اردوی تیم آبی حاضر نشده است و به سبب تاخیر در تمرینات استقلال...