در کار شفر دخالت می کنند!

به گزارش مشرق، ستار همدانی در خصوص شکست استقلال برابر سایپا گفت: واقعیت این است که انتظار چنین بازی ضعیفی از استقلال نداشتم. آنها حتی نتوانستند تیم ۱۰ نفره سایپا را شکست داده و از دور مسابقات حذف نشوند، البته شرایط این روزهای استقلال دو علت عمده دارد، اول اینکه سرمربی آبی پوشان بعد از نزدیک به ۱۴ بازی هنوز نتوانسته ترکیب ثابت خود را به دست آورد و این مسئله به تیم آسیب زده است. جابه جایی های پی در پی باعث شده تا استقلال به یک ترکیب اصلی دست پیدا نکند و بازیکنان نتوانند کنار یکدیگر به هماهنگی تاکتیکی و تیمی دست پیدا کنند.

پیشکسوت استقلال علت دوم این موضوع را عدم همدلی عنوان کرد و گفت: متاسفانه در استقلال وحدت و یکدلی وجود ندارد و تفکرات همه با یکدیگر متفاوت است. ما در این چند وقت ندیدیم که استقلالی ها همدل باشند و به یک وحدت تاکتیکی دست پیدا کنند و همین مسئله باعث شده تا شاهد بازی های خوبی هم از استقلال نباشیم.

وی در خصوص پنالتی نزدن چند بازیکنان باتجربه استقلال هم گفت: همین عدم هماهنگی و یکدلی در تیم باعث شده تا برخی از به اصطلاح بزرگان تیم از زدن پنالتی بترسند و جای خود را به جوانان کم تجربه تر بدهند. این نشان می دهد که در استقلال وفاق نیست.

پیشکسوت استقلال در پاسخ به این سؤال که هواداران از عملکرد شفر ناراضی هستند و خواستار برکناری او شده اند، گفت: با این موضوع موافق نیستم. او توانایی های خود را نشان داده اما نیاز به یکسری تغییرات اساسی دارد. اعتقاد دارم در کار شفر دخالت می شود و او به خاطر تزلزل فکری که دارد تصمیم گیرنده نهایی نیست و نمی تواند حرف خود را به طور کامل پیاده کند.

همدانی در پاسخ به این پرسش که آیا شفر به یک دستیار نیاز دارد یا خیر، گفت: باید ببینیم چه کسی به عنوان دستیار کنار او قرار می گیرد، آیا از لحاظ فنی در سطح بالایی است و می تواند هم از لحاظ فنی و هم از لحاظ روحی به کادر فنی و بازیکنان کمک کند؟ به اعتقاد من اگر کسی می خواهد به جمع کادر فنی اضافه شود باید هم تجربه بالایی داشته باشد و هم توانایی این را که حاشیه ها را از بین برده و تلاش کند تا یک تیم یکدست به وجود آید.

وی در خصوص بازی روز دوشنبه استقلال برابر ماشین سازی از هفته یازدهم لیگ برتر گفت: با تمام این شرایطی که استقلال دارد معتقدم می تواند دوباره به روزهای اوج بازگردد. استقلال بازیکن تاپی که در اندازه های آسیایی باشد در اختیار ندارد اما همین نفرات می توانند در لیگ برتر هنرنمایی کنند. شفر باید تا چهار هفته پایانی لیگ ترکیب اصلی خود را پیدا کند، اعتماد به نفس را به تیم برگرداند تا بتواند در دور برگشت نتایج قابل قبولی کسب کند، در غیر این صورت شرایط برای او سخت خواهد شد و فشار هواداران علیه او بیشتر خواهد شد.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

چند بازیکن نمی‌خواهند استقلال نتیجه بگیرد/ کادر فنی کم کاری می‌کند!

ی نوامبر 4 , 2018
سرویس ورزش مشرق – حذف تیم استقلال که مدافع &#159...