حواشی دیدار استقلال تهران و صنعت نفت آبادان؛ تقدیر از بچه غول با پرچم ژاپن!

حواشی بازی تیم استقلال و صنعت نفت

امروز در ورزشگاه آزادی از حنیف عمران‌زاده و بهروز پرورش‌خواه دو بازیکن سابق تیم استقلال تقدیر شد.

به گزارش استقلال نیوز، دیدار تیم های استقلال تهران و صنعت نفت آبادان از ساعت 17:35 امروز پنجشنبه(8 آذر 97) از هفته چهاردهم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی برگزار می شد که در ادامه حواشی پیش از بازی این دو تیم را می خوانید: 

* با توجه به سرمای هوای تهران هواداران استقلال از راه‌های دور و نزدیک در حال ورود به ورزشگاه هستند. این در حالی است که از ساعت 15 درب‌های ورزشگاه آزادی به روی هواداران باز شده است.

* تعداد زیادی از هواداران نفت آبادان با لباس زرد رنگ در حال ورود به سکوها هستند و با شعار مخصوص نفت آبادان در حال تشویق تیم محبوب خود هستند.

* هواداران هر دو تیم از گیت‌های جدید ورزشگاه آزادی در حال ورود به سکوها هستند.

* بعضی از هواداران استقلال با نفت آبادان هنگام ورود به ورزشگاه برای هم کری خواندند تا نشان دهند این بازی از حساسیت بالایی برخوردار است.

* ترافیک نسبتا روانی در مقابل محوطه ورزشگاه آزادی وجود دارد.

* حنیف عمران‌زاده و بهروز پرورش‌خواه دو بازیکن سابق تیم استقلال امروز در ورزشگاه آزادی حاضر شده و قرار است پیش از شروع بازی توسط کمیته پیشکسوتان این باشگاه از این دو نفر تجلیل به عمل بیاید.

* ظاهرا دردسرهای خبرنگاران برای تردد در ورزشگاه آزادی همچنان تمام نشدنی است. هنگامی که نمایندگان رسانه‌های گروهی در استادیوم آزادی حاضر شدند، متوجه شدند نمی‌توانند از درب همیشگی وارد استادیوم شده و مجبور شدند مسیر را دور زده و این بار از درب VIP به جایگاه خبرنگاران برسند. همین موضوع کار آنها را سخت کرد و به همین علت اعتراض نمایندگان رسانه‌ها را در پی داشت. ظاهرا این تصمیمات بعد از اتفاقی که بین گلرهای تیم ملی و یکی از خبرنگاران رخ داده است، اتخاذ شده و نمایندگان رسانه‌ها نمی‌توانند در تونل تردد داشته باشند.

حواشیه بازی استقلال و صنعت نفت آبادان

* تعدادی از هواداران استقلال با پرچم ژاپن در ورزشگاه حاضر شدند و برای تیم دوم پایتخت کُری خواندند.

* بازیکنان تیم استقلال هنگامی که برای گرم کردن وارد زمین شدند، مورد استقبال هواداران قرار گرفتند.

* روی نیمکت تیم استقلال سید حسین حسینی، خسرو حیدری، نویمایر، الحاجی گرو، مرتضی تبریزی، میثم تیموری، مهدی قائدی، اللهیار صیادمنش و امیرحسین کارگر حضور دارند.

* روی نیمکت نفت آبادان فردین عابدینی،‌ بهنام برزای، محمد دریس،‌ محمدرضا غوبیشاوی، حسین بغلانی، محمد قریشی، جعفر سلمانی و جاناتان رایس نشسته‌اند.

* جابر انصاری باز هم از لیست 18 نفره آبی های پایتخت خط خورد.

* بهنام برزای، بازیکن فصل گذشته تیم استقلال مورد تشویق طرفداران این تیم قرار گرفت.

در حال بروز رسانی...

اخبار استقلال

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

علی خطیر: پادوانی به عنوان مربی به استقلال برمی گردد؛ نمی توانم در مورد استیلی صحبت کنم!

پ نوامبر 29 , 2018
معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: باید تا قب&#160...