جلسه مهم ستاره استقلال با شفر +عکس

به گزارش مشرق، وینفرد شفر در چند بازی اخیر از ووریا غفوری در پست وینگر راست استفاده کرده و از این بازیکن در این پست هم جواب گرفته اما بازی در این پست شرایط ووریا غفوری را در تیم ملی به خطر می‌اندازد.

بیشتر بخوانید:

واکنش الحاجی گرو به شایعه رفتنش از استقلال

غفوری که در دو دیدار اخیر استقلال مقابل استقلال خوزستان و نفت در پست وینگر یکی از عناصر هجومی آبی پوشان محسوب می‌شد به احتمال فراوان در دیدار با سپیدرود به پست اصلی‌اش بر می‌گردد و امروز هم در حاشیه تمرین جلسه‌ای را با شفر برگزار کرد. این اتفاق احتمالا برای این صورت می‌گیرد که مدافع استقلال جایگاهش را در تیم ملی از دست ندهد زیرا غفوری درست قبل از جام جهانی به خاطر بازی در پست وینگر راست در دقیقه 90 از تیم ملی خط خورد.

این بازیکن بعد از دیدار نفت آبادان به خبرنگاران در مورد اینکه با تغییر پستش در تیم استقلال نگران بازی در تیم ملی و جام ملت‌ها نیست، گفت: چه بگویم. من تمام تلاشم را می‌کنم تا نظر کادر فنی تیم را جلب کنم. واقعا می‌توانم به تیم ملی کمک کنم.

غفوری در مورد اینکه این پاسخ‌ها که نظر سرمربی مهم است و دوست دارم به تیمم کمک کنم کلیشه‌ای است، و آیا دوست دارد به پست اصلی‌اش در دفاع راست برگردد،‌گفت: صد در صد من دفاع راست هستم. در دفاع راست بازی می‌کنم و در این پست راحت هستم.  اما سرمربی تیم هم مهم است. توکل به خدا!

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

زمان من استقلالی‌ها هم دوست داشتند بازی پرسپولیس را ببینند

ی دسامبر 2 , 2018
به گزارش مشرق، افشین قطبی که روز گذشته برا&#1740...