برومند: استقلال نیاز به جراحی دارد

به گزارش مشرق، پرویز برومند در مورد نتایج ضعیف استقلال و انتقادهایی که اخیراً از کادر فنی این تیم صورت گرفته است، گفت: زمانی که قرار شد شفر به استقلال بیاید بسیاری از پیشکسوتان از جمله آقای روشن در مورد این مربی صحبت کردند و حتی این موضوع مطرح شد که سن شفر بالاست و این مربی چند سالی است که در تیمی فعالیت نداشته. من معتقدم باشگاه استقلال همان زمان باید تصمیم درستی می‌گرفت. البته کماکان بر این عقیده هستم که استقلال باشگاه نیست و شما می‌بینید که در این تیم چقدر تصمیمات نادرست گرفته می‌شود.

دروازه‌بان پیشین تیم فوتبال استقلال در ادامه خاطرنشان کرد: در این سال‌ها شاهد بودیم که بسیاری از بازیکنان و مربیان به استقلال آمدند، اما بعد از مدتی آنها را نخواستند و این موضوع بار سنگین مالی روی دوش تیم گذاشت. وقتی در یک باشگاه تصمیمات درست گرفته نشود همین مشکلات هم پیش می‌آید. حالا هم گاهی مواقع بحث تغییر کادر فنی مطرح می‌شود، بحث‌هایی که خیلی هم پخته نیست.

وی همچنین اظهار داشت: تا الان به اندازه کافی به کادر فنی استقلال فرصت داده‌اند و حالا وقتش رسیده است که مسئولان باشگاه با پیشکسوتان باشگاه مشورت کنند و این تیم با یک چاره‌اندیشی درست و منطقی از این وضعیت بیرون بیاید. باشگاه باید با یک جمع واحد، یک تصمیم واحد بگیرد. مسئولان باشگاه استقلال باید یک مربی درست و حسابی بیاورند تا تیم از این وضعیت بیرون بیاید. باشگاه استقلال باید این را در نظر بگیرد که هواداران ناراحت هستند و باید تصمیمی بگیرند تا رضایت آنها جلب شود.

برومند در پایان تصریح کرد: استقلال در حال حاضر نیاز به یک جراحی دارد. شما می‌بینید که پرسپولیس با مشکلات خاص خودش به فینال آسیا می‌رود و در لیگ نتایج خوبی می‌گیرد، اما تیم ما باید در تهران به سپاهان و سایپا ببازد. با ادامه این وضعیت تعداد هواداران استقلال در ورزشگاه به هزار نفر هم نخواهد رسید.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عکس/ تراکتورسازی جای پرسپولیس را در جدول گرفت

ج نوامبر 2 , 2018
عکس/ تراکتورسازی جای پرسپولیس را در جدول &#17...