باید کلی هزینه شود تا شاید استقلال به نزدیکی فینال برسد!

سرویس ورزش مشرق – پس از برگزاری مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۱۹ تیم استقلال در گروهی قرار گرفت که سه تیم الهلال عربستان، الدحیل قطر و العین امارات در آن حضور دارند. گروهی که به زعم کارشناسان فوتبالی سخت ترین گروه در منطقه غرب آسیا به شمار می رود.

بیشتر بخوانید:

استقلال در گروه مرگ/ تقابل دوباره پرسپولیس با السد

واکنش شفر به قرعه سخت استقلال در آسیا

هادی طباطبایی در گفت و گو با مشرق، درباره گروه بندی تیم استقلال و راه حل هایی که باشگاه می تواند از آن طریق خود را بهتر از قبل مهیای ورود به فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا کند حرف زد.

متن صحبتهای وی در ادامه می آید:

به گزارش مشرق، دروازه بان اسبق تیم استقلال درباره قرعه کشی تیم استقلال در لیگ قهرمانان ۲۰۱۹ و اینکه چه تحلیلی از گروه بندی این تیم دارد اظهار داشت: قرعه خیلی سختی است. درست مانند سال گذشته شد که استقلال در گروه مرگ قرار گرفته بود. فقط مشکلی که برای این تیم وجود دارد این است که استقلال مانند تیم سال قبل نیست. باید دید می توان این تیم را به توانایی های سال گذشته رساند یا نه.

وی افزود: البته استقلال سال قبل با بازیکنانی که در تیمش داشت می توانست روبروی همگروه هایش بایستد اما این فصل شرایط متفاوت است و فعلا باید صبر کرد و دید که آیا تیم تقویت می شود یا نه. باید جلوتر رفت و دید که در نیم فصل چه اتفاقاتی می افتد. آیا شرایط تیم در نیم فصل دوم مانند سال قبل تغییر پیدا می کند یا نه.

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان تصریح کرد: چون نفراتی که فصل قبل در این تیم با هم هماهنگی بالایی داشتند دیگر در این تیم نیستند. قطعا با فرصت کمی که برای ایجاد این شرایط وجود دارد الان هر چقدر هم که تیم با هم هماهنگ شود بعید است به هماهنگی سال قبل دست پیدا کند.

طباطبایی در این ارتباط که اگر جای مدیران باشگاه یا کادر فنی بود در این برهه چه کاری را در اولویت قرار می داد گفت: اولین و مهمترین کار تقویت کردن این تیم است.

وی خاطر نشان کرد: یک تعداد از بازیکنان استقلال کیفیت لازم را ندارند. شاید این تعداد بازیکنان در تیم های دیگر خوب باشند و بدرخشند ولی بازی در استقلال شرایط خیلی متفاوتی دارد.

بازیکن اسبق تیم استقلال یادآور شد: فعلا کسی نمی داند مدیران باشگاه چه برنامه ای برای تیم در نظر دارند. هیچ خبری از استقلال بیرون نمی آید و درها را بسته اند و کسی حتی نمی تواند تیم را از نزدیک ببیند و ما فقط بازی به بازی تیم را می بینیم. وضعیت به شکلی نیست که بتوان از حالا درباره مسابقات لیگ قهرمانان در اسفند ماه نظر داد.

بازیکن اسبق تیم استقلال در این باره که ۳ تیم از سید یک آسیا در گروه استقلال قرار گرفتند بیان داشت: مگر این تیم ها پیش از قرعه کشی از هم جدا نمی شوند! معمولا باید این تیم ها به شکل مجزا در گروه های مختلف تقسیم بندی شوند.

طباطبایی در پایان تأکید کرد: این هم از شانس استقلال بود که بار دیگر به یک گروه سخت خورد. متأسفانه سال قبل این همه برای تیم هزینه شد و استقلال به مرحله ای رسید که نزدیک به فینال بود اما همه زحماتش را به راحتی از دست داد. حالا هم باید با کلی هزینه خود را مهیای مسابقات این دوره کنند تا آیا به مرحله فصل قبل برسند آیا نرسند! البته امیدواریم که استقلال برسد. الان هم نمی توان در این باره اظهار نظر کرد. باید کمی به مسابقات نزدیک تر شد و بعد درباره اش حرف زد.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

عکس/ روزنامه‌های ورزشی شنبه 3 آذر

ش نوامبر 24 , 2018
مشرق نیوز - عکس/ روزنامه‌های ورزشی شنبه 3 آذ&#...