بازیکن سابق استقلال گزینه مدنظر یحیی

به گزارش مشرق، تیم فوتبال فولاد خوزستان که در لیگ بیست و سوم روزهای پر فراز و نشیب را طی کرد و در هفته پایانی با شکست نساجی مازندران موفق شد از سقوط فرار کند و در رقابت‌های لیگ برتر باقی بماند.

مجموعه فولاد برای فراموش کردن ناکامی‌های لیگ بیست و سوم به سراغ یحیی گل‌محمدی سرمربی پرافتخار و سابق پرسپولیس رفت و هدایت این تیم ریشه‌دار را به این مربی ۵۳ ساله سپرد.

مدیریت باشگاه حالا در نظر دارد تا با نظر سرمربی خود تیم مدعی را روانه رقابت‌های لیگ برتر و جام حذفی در فصل پیش رو کند. از همین رو باشگاه فولاد با نظر گل‌محمدی در تلاش است تا بهنام برزای ستاره تیم گل‌گهر سیرجان و بازیکن اسبق تیم استقلال تهران را به خدمت بگیرد.

مذاکرات طرفین تا بدین لحظه مثبت پیش رفته و اگر مشکلی رخ ندهد برزای به زودی شاگرد گل‌محمدی در فولاد خوزستان خواهد شد. این بازیکن پیش از این در شهرخودرو مشهد نیز شاگرد این مربی بوده است.

Adblock test (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سرگیجه در بازار یا مذاکره با چراغ خاموش؟/ از دیوار صدا در می‌آید از استقلال نه!

د جولای 8 , 2024
به گزارش مشرق، بخش اعظمی از فصل نقل و انتقالات در ایران، خلاف تمام دنیا، در رسانه‌ها انجام می‌شود. یعنی شما به عنوان مدیرعامل یا عضو هیات‌مدیره و حتی کادرفنی یک باشگاه باید مدام در رسانه‌ها از برنامه‌های‌تان برای جذب بازیکنان جدید بگویید تا دست کم د...