اکبر عباسی ملکی: به کمتر از قهرمانی رضایت نمی‌دهیم؛ در رابطه با نقل و انتقالات بحث جدی در باشگاه نشده است!

اکبر عباسی ملکی

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: من و جواد قراب در مورد بازنشستگی تابع قانون هستیم و هر چه وزارت ورزش و جوانان بگوید، اجرا می‌کنیم.

به گزارش استقلال نیوز، اکبر عباسی ملکی رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال در گفت‌ و‌گو با خبرگزاری تسنیم، در خصوص شایعات پیرامون بحث نقل و انتقالاتی باشگاه، بازنشستگی او و قراب و شرایط این روهای استقلال صحبت هایی کرد که در ادامه متن این گفت و گو را می خوانید:

* هنوز صحبتی در مورد نقل و انتقالات نشده

شایعه فسخ قرارداد الحاجی گرو و مارکوس نیومایر و بازگشت سرور جپاروف به استقلال خبرهای رسانه‌ها بوده و در رابطه با نقل و انتقالات بحث جدی در باشگاه نشده است. وقتی بازیکنی خوب بازی نکند، طبیعی است چنین مسائلی مطرح شود. همانطور که اعلام کردم، هنوز صحبت خاصی نشده است.

* من و قراب تابع قانون هستیم

من و جواد قراب در مورد بازنشستگی تابع قانون هستیم و هر چه وزارت ورزش و جوانان بگوید، اجرا می‌کنیم. در استقلال چه مسئولیت داشته باشم و چه نداشته باشم، هوادار این تیم خواهم بود. اگر مسئولیتی نداشته باشم، طور دیگری به تیم کمک می‌کنم.

* شرایط استقلال بهتر خواهد شد

هواداران از وضعیت تیم ناراحتند اما آنها بهتر از من شرایط تیم را می‌دانند. اگر مصدومانی چون داریوش شجاعیان و محسن کریمی بازگردند، شرایط بهتر خواهد شد. ابتدای سال جاری، 7 بازیکن از استقلال جدا شدند و 7 نفر جدید نیاز به زمان دارند تا با تیم هماهنگ شوند. شرایط برای هماهنگی بازیکنان سخت است، اما وقتی بازیکنان به فرم ایده‌آل برسند، به کمتر از قهرمانی رضایت نخواهیم داد.

* به کمتر از قهرمانی رضایت نمی‌دهیم

تیم خودمان را می‌شناسیم. درست است که در رده هشتم قرار داریم ولی این جدول بالا و پایین خواهد شد. امسال چند تیم آماده حضور دارند و در این بین، استقلال هم آماده خواهد شد. بر اساس نفراتی که داریم به کمتر از قهرمانی رضایت نمی‌دهیم.

به گزارش استقلال نیوز، امیدواریم اکبر عباسی ملکی شامل قانون بازنشستگان شود و مانند بعضی ها از زمین و زمان برایشان درصد جانبازی نبارد تا شاید(که تا 1400 بعید می دانیم اینگونه شود) افرادی به هیات مدیره استقلال بزرگ اضافه شوند که در شان و جایگاه این مقام باشند.

اخبار استقلال

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آنچه بر فوتبال ایران در چهار دهه گذشت/ ویرانه‌ای در تهران

د نوامبر 19 , 2018
به گزارش مشرق، دارایی، اکباتان، بانک ملی، ...