امیرحسین فتحی: شبانه روز پیگیر حق باشگاه در CAS هستیم؛ جام را پس می گیریم

امیرحسین فتحی

سرپرست باشگاه استقلال گفت: هواداران نگران نباشند، به زودی کاپ قهرمانی را پس می گیریم.

به گزارش استقلال نیوز، امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال در گفت و گو با خبرگزاری ایلنا، در خصوص اهدای کاپ قهرمانی سوپر جامباشگاه های کشور بدون برگزاری مسابقه به تیم پرسپولیس، و شرایط تیم توضیحاتی داد که در ادامه می خوانید:

* شرایط این روزهای استقلال در تعطیلات

در تعطیلات هستیم. بازیکنان در حال تمرین کردن هستند. خود را برای شروع دوباره مسابقات لیگ آماده می‌کنند. فکر می‌کنم در این تعطیلات شرایط بهتر خواهد شد و مطمئنا بازیکنان به هماهنگی بهتری دست خواهند یافت. به شخصه اعتقاد دارند این تعطیلات برای تیم ما خوب بود.

* خوشبینی به آینده تیم

شاید کمی در نتیجه‌گیری عملکرد خوبی نداشته‌ایم ولی مطمئن باشید شرایط تغییر خواهد کرد و قطعا روزهای خوب هم برای استقلال از راه خواهد رسید. به آینده این استقلال خیلی خوشبین هستم.

* سوپر جام را پس می گیریم

ما پیگیر شکایت‌مان از دادگاه cas هستیم و به صورت شبانه‌روزی پیگیر هستیم که حقی از استقلال ضایع نشود. امیدوارم به زودی هم دادگاه ‌cas رای نهایی را صادر کند. هواداران زیاد نگران نباشند به زودی این جام را پس خواهیم گرفت. ما وارد این بازی‌ها نمی‌شویم. کار خودمان را انجام می‌دهیم. به هرحال تصمیمی بوده که مدیران سازمان لیگ گرفتند در حالی که ما بابت این اتفاق اعتراض خود را هم به CASاعلام کرده بودیم.

به گزارش استقلال نیوز، فتحی در واکنش به سوال پرسپولیسی‌ها قبول نمی‌کنند بازی‌های‌شان را بدون ملی‌پوشان‌شان برگزار کنند. در حالی که در ابتدای فصل از تیم شما خواسته شد در سوپرجام حاضر شوید؟ گفت:

به هرحال سازمان لیگ در این خصوص اقتدار خودش را نشان دهد. امیدوارم در این ارتباط حقی از هیچ تیمی ضایع نشود.

* تاریخ بازی در مقابل پدیده

هنوز سازمان لیگ به صورت رسمی تاریخی برای دیدار با پدیده به ما اعلام نکرده است. اما فکر می‌کنم  اواخر آذر ماه و بعد از پایان نیم فصل اول این بازی برگزار خواهد شد.

* چشمی و اسماعیلی

اسماعیلی که از روز گذشته در تمرینات حضور داشت. او در جلسه‌ای که با شفر سرمربی استقلال داشت، مراتب عذرخواهی خودش را اعلام کرد. چشمی هم بعد از تمرینات تیم ملی به تیم ملحق خواهد شد. بالاخره بازیکنان یک زمان‌هایی یک اشتباهاتی می‌کنند و ما باید به عنوان بزرگ‌تر هوای آنها را داشته باشیم تا ضربه نخورند

اخبار رسمی باشگاه استقلال

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سیاست عجیب استقلال در نقل و انتقالات

پ نوامبر 15 , 2018
به گزارش مشرق، این روزها وزارت ورزش برای ا&#1587...