۲ اشتباه تاثیرگذار داور بازی استقلال

به گزارش مشرق، حیدر سلیمانی، کارشناس داوری در خصوص داوری دیدار نفت مسجدسلیمان و استقلال اظهار کرد: حاج‌ملک قضاوت خوبی نداشت زیرا ۲ اشتباه تاثیرگذار داشت که ممکن بود روند بازی را تغییر دهد و سببب تغییر نتیجه شود.

وی ادامه داد: در نیمه اول و در دقیقه ۲۶، یامگا پای چپ مهاجم صنعت نفت آبادان را در محوطه جریمه استقلال می زند که داور باید به سود تیم میزبان یعنی نفت پنالتی اعلام می کرد که تصمیم به ادامه بازی گرفت که این تصمیم غلط و اشتباه بود. در ثانیه های پایانی نیمه نخست، زبیر نیک‌نفس شوتی را روانه دروازه استقلال کرد که توپ پس از برخورد به دیرک دروازه از خط عبور کرد اما کمک‌داور این موضوع را تشخیص نداد و گل سالم آبی‌ها از چشم تیم داوری دور ماند. این دومین اشتباه تاثیرگذار تیم داوری در این دیدار بود.

سیلمانی در پایان گفت: سایر تصمیم‌های داور در خصوص اتفاقاتی که در محوطه‌های جریمه دو تیم افتاد درست بود و اشتباه دیگری نداشت. حتی در دقیقه ۵۲، به درستی به بلبلی برای فریب داور کارت زرد نشان داد زیرا مهاجم نفت مسجدسلیمان برای فریب داور پایش را به پای مدافع استقلال گیر داد که به هیچ وجه پنالتی نبود.

Adblock test (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

استقلال در نیم فصل دوم باید ترمیم شود/ هدف من نباختن بود

پ ژانویه 13 , 2022
به گزارش مشرق، فرهاد مجیدی بعد از پیروزی ۳ بر صفر استقلال برابر نفت مسجد سلیمان در هفته پانزدهم لیگ برتر گفت: در کل بازی خوبی بود. با توجه به اینکه شرایط زمین کیفیت خوبی نداشت، ولی به نظرم استقلال در هر دو نیمه تیم برتر میدان بود. از بازیکنانم تشکر ...