گل دوم استقلال به گل گهر مردود بود

به گزارش مشرق، سعید مظفری‌زاده در مورد نحوه قضاوت حسن اکرمی در بازی استقلال و گل‌گهر سیرجان گفت:  حسن اکرمی در دقیقه ۱۰ به درستی پنالتی را اعلام کرد زیرا بازیکن استقلال با اشتباه در محاسباتش به جای توپ پای بازیکن حریف را زد. پنالتی کاملاً درست بود.

وی افزود:‌در دقیقه ۲۶ هم بایرامی پشت محوطه جریمه استقلال سرنگون شد که داور ابتدا اعلام خطا کرد اما در تصاویر تلویزیونی مشخص بود که بازیکن استقلال شانه به شانه بازیکن گل‌گهر حرکت می‌کند و خطایی رخ نداده است. در این صحنه هم تصمیم داور پشت دروازه در اعلام اینکه خطایی صورت نگرفته درست بود. کار خوبی در این صحنه انجام شد که داور نظرش را تغییر داد. زیرا اگر خطا اعلام می‌شد به خاطر موقعیت خوب گلزنی مدافع استقلال باید با کارت قرمز از زمین اخراج می‌شد و این اشتباه می‌توانست در نتیجه بازی تأثیرگذار باشد.

بیشتر بخوانید:
 

مظفری زاده: پنالتی گل گهر درست بود

داور بین‌المللی سابق فوتبال ایران در مورد گل دوم استقلال گفت: این گل در شرایطی به ثمر رسید که دروازه‌بان گل‌گهر وقتی در مرتبه اول برای دفع توپ دچار مشکل شد در مرتبه دوم تلاش کرد توپ را دفع کند که مرتضی تبریزی با تکلی خطرناک روی دروازه‌بان گل‌گهر مرتکب خطا شد که داور این خطا را ندید در حالی که باید به تبریزی یک اخطار هم می‌داد و این گل مردود بود. (فیلم گل دوم استقلال)

مظفری‌زاده افزود: در دقیقه ۹۰ هم جریمه تکل خشن چشمی روی بهنام برزای یک کارت زرد بود که داور این اخطار را نداد.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

فتحی بعد از برد استقلال: برای داور بازی متاسفم

ج اکتبر 4 , 2019
به گزارش مشرق، امیرحسین فتحی بعد از پیروزی استقلال مقابل گل گهر در هفته ششم لیگ برتر در جمع خبرنگاران حاضر در ورزشگاه آزادی گفت: برای داوری این بازی متاسفم. این داور در حد این بازی نبود و قضاوت ضعیفی داشت. نسبت به قضاوت داوران و تصمیمات آنها اعترا...