پرسپولیس با ترابی و آل‌کثیر بهتر می‌شود

به گزارش مشرق، محمدرضا مهدوی درباره تساوی بدون پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان در هفته هفدهم لیگ برتر اظهار داشت: به‌عنوان قهرمان نیم‌فصل نخست، انتظار یک بازی خوب از پرسپولیس را داشتیم،‌ هرچند این تیم بد بازی نکرد، ولی قهرمان باید همیشه برای قهرمانی بازی کند. فکر می‌کنم شرایطی مهیا نشد تا موقعیت گل ساخته شود و توپ بیشتر در میانه زمین بود. در مجموع روند بازی به نحوی نبود که حوصله بیننده تلویزیونی سر برود. صنعت نفت بازی را بسته بود و کاملاً می‌دانست پرسپولیس از چه نقاطی می‌تواند به آنها ضربه بزند. باید به هر دو تیم تبریک گفت. پرسپولیس بیرون از خانه یک امتیاز گرفت و صنعت نفت هم بازی خوبی انجام داد. با این نتیجه کورس قهرمانی هم نزدیک‌تر و شرایط کمی برای پرسپولیس سخت شد.

وی راجع به اینکه انتظار می‌رود با حضور مهدی ترابی و بازگشت عیسی آل‌کثیر پرسپولیس شرایط بهتری در بازی‌های آینده داشته باشد، گفت: پرسپولیس این معضل را چندین هفته بود که با درایت هافبک‌ها و مدافعان گلزنش برطرف می‌کرد. در بازی با صنعت نفت هم اگر نوراللهی موقعیت‌ها را تبدیل به گل می‌کرد، شرایط خیلی فرق می‌کرد. در مجموع فکر می‌کنم اگر یحیی روی گلزنی هافبک‌های خود تأکید کند می‌تواند نتایج خوبی بگیرد، هرچند فکر می‌کنم با آمدن ترابی و آل‌کثیر روند گلزنی پرسپولیس بهتر می‌شود.

بیشتر بخوانید:

کارشناسی داوری بازی صنعت نفت و پرسپولیس

«باشگاه پرسپولیس به دلیل بدهی‌های داخلی نتوانست از مهدی ترابی در هفته هفدهم استفاده کند و همین موضوع باعث شد تا هواداران انتقادات شدیدی را از بازیکنان سابق پرسپولیس که با شکایت خود باعث بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی این تیم شدند، مطرح کنند». بازیکن سابق پرسپولیس در واکنش به طرح این موضوع تصریح کرد: اجحاف در حق دیگران اصلاً درست نیست، ولی پوشیدن پیراهن تیم‌های بزرگی مثل پرسپولیس،‌ استقلال،‌ سپاهان و تراکتور نصیب هر کسی نمی‌شود. خداوند این لطف را در حق ما کرده است، شاید اگر من در تیم دیگری بازی می‌کردم اسم کوچکی از من می‌ماند، ولی وقتی در تیم‌های بزرگ بازی می‌کنی، معروف می‌شوی و میلیون‌ها نفر تو را با دست نشان می‌دهند. به هر حال بازیکنان باید این مزایا را در نظر داشته باشند. من نمی‌گویم از حق خود بگذرند، ولی کمی تعامل داشته باشند. حق مسلم تمام عزیزان است که طبق قرارداد جلو بروند، همانطور که خارجی‌ها یک ریال تخفیف نمی‌دهند، ولی آنها که مثل بازیکنان ما برای پیراهن تیم‌شان ارزش قائل نیستند.

مهدوی در مورد بازگشت فرهاد مجیدی به استقلال و پیروزی این تیم مقابل فولاد نیز یادآور شد: اولاً من از نحوه جدایی فکری و همچنین نحوه ورود مجیدی ناراحت شدم. دو اسطوره بزرگ فوتبال به نظرم نحوه رفت و آمدن‌شان در شأن آنها نبود. فرهاد مجیدی با عشق آمده و استقلال را می‌چرخاند و نتیجه هم گرفت، ولی نحوه برخورد با فکری و کادر فنی‌اش اصلاً حرفه‌ای و شیک نبود. باید اعضای کادر فنی با احترام‌تر و با قدردانی بیشتری بدرقه می‌شدند. حتی ورود فرهاد مجیدی هم همینطور بود. او شخصیت کمی نیست. به هر حال تیم استقلال بازی نسبتاً خوبی مقابل فولاد انجام داد. البته ناگفته نماند فولاد در نیمه اول عالی بازی کرد و کاملاً تسلط داشت. جا دارد به نکونام تبریک بگویم. اگر واقع‌بین باشیم در نیمه اول این استقلال بود که توپ‌ها را از روی خط دروازه در می‌آورد، ولی به هر حال با درایت مجیدی و کادر فنی‌اش این تیم توانست نتیجه بگیرد.

Let's block ads! (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تفاوت استقلالِ فکری و استقلالِ مجیدی

ی مارس 7 , 2021
به گزارش مشرق، محمد مؤمنی در خصوص بازی استقلال مقابل فولاد اظهار داشت: این بازی نقطه عطفی برای شروع کار فرهاد مجیدی بود. او مقبولیت خوبی بین استقلالی‌ها دارد اما شاید در این میان بعضی از هواداران حرف‌های نسنجیده‌ای بیان کنند. فرهاد، فراز کمالوند را به ...