وریا غفوری: برخی‌ها نمی‌خواهند در استقلال بمانم؛ یک جان دارم هزاران بار فدای ایران

وریا غفوری

کاپیتان کورد و مردمی تیم فوتبال استقلال(تاج) گفت: نمی خواهم بدبین باشم هنوز امید دارم که ان شالله بتوانم با استقلال ادامه بدهم.

به گزارش استقلال نیوز، وریا غفوری کاپیتان تیم فوتبال استقلال(تاجدر خصوص حواشی ماندن یا نماندن در استقلال توضیحاتی ارائه داد که در ادامه می خوانید:

             

خوشحالم استقلال بالاخره توانست مربی خود را انتخاب کند

خیلی خوشحال شدم که استقلال بالاخره توانست مربی خود را انتخاب کند. امیدوارم که این مربی خوب و با رزومه موفق باشد. دیروز از سر ناراحتی یک چیزی گفتم و فکر نمی کردم ضبط شود! ولی واقعیتش را بخواهید متاسفانه تا امروز هیچ تماسی از طرف باشگاه استقلال با من گرفته نشده است. خودم بارها سعی کردم ارتباط بگیرم ولی مثل اینکه خیلی اتفاق مثبت نیفتاده است.

* امیدوام مثل کاپیتان های سابق کنار گذاشته نشوم

این توضیحات را می دهم چون ممکن است بعدها یکسری صحبت ها و سو استفاده ها از سکوت من شود. تا کنون هیچ بحث مالی با استقلال نداشتم، ندارم و نخواهم داشت. پیراهن این تیم برایم ارزشمند است. بازوبندی که می بندم با هزاران میلیارد عوض نمی کنم. امیدوارم که ترک سنت شود و اتفاقی که برای کاپیتان های استقلال رخ داده برای من تکرار نشود.

همیشه کاپیتان های استقلال با حالت بدی از این تیم رفته اند؛ مثل آقایان جباری، منتظری، امیرحسین صادقی، رحمتی و... آقای آجرلو یک سال خوب را مدیریت کردند و امیدوارم که این اتفاق این بار رخ ندهد و تدبیری اندیشیده شود.

نمی خواهم بدبین باشم هنور امید دارم که انشالله بتوانم با استقلال ادامه بدهم

چون دیدم و می دانم که با بچه های دیگر تماس گرفته و حتی قراردادهای بسته شده خیلی ناراحت و دلخور شدم که این اتفاق چرا نباید برای من رخ ندهد. مربی که از خارج می آید، قطعا شناخت کافی ندارد. باشگاه کمک می کند بازیکنان را بشناسند و بتواند تیم خود را انتخاب کند.

نمی خواهم بدبین باشم. امید دارم که انشالله بتوانم با استقلال ادامه بدهم. ببینیم در روزهای آینده چه اتفاقی می افتد.

امیدوارم خیالشان از بابت ماندن من راحت باشد. ولی یک تماس 30 ثانیه ای می توانست تمام این سوتفاهم ها را برطرف کند.

دوست دارم در استقلال بازی و از فوتبال خداحافظی کنم

آدم همیشه پلن B خود را دارد ولی اولویت همیشه استقلال بوده و چیزی که دوست دارم این است که در استقلال بازی و از فوتبال خداحافظی کنم. به این موضوع در بازی آخر هم اشاره کردم مگر این که یک سری عوامل دوست نداشته باشند که من در این تیم بازی و خداحافظی کنم.

یک جان دارم هزاران بار فدای ایران

متاسفانه در روزهای گذشته یکسری حواشی به وجود آمد و به آنهایی که سو استفاده کردند می گویم من وطن فروش و تجزیه طلب نیستم. یک جان دارم و هزاران بار فدای ایران می کنم.

اخبار استقلال


 مطالب مرتبط:

کاپیتان استقلال(تاج) حذف شدنی نیست/ من وریا غفوری هستم!

Adblock test

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

محافظت باشگاه استقلال از استعداد آینده‌دار؛ خودت را به ساپینتو نشان بده

پ ژوئن 23 , 2022
به گزارش مشرق، طی روزهای گذشته حضور عرفان باقری با وجود قرارداد ۵ ساله‌ای که با استقلال داشت، در دفتر باشگاه پرسپولیس سروصدای زیادی به پا کرد.این مساله باعث شد باشگاه استقلال در نامه‌هایی جداگانه به فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ و همچنین تماس با باشگاه ...