واکنش طاهری به سؤالی درباره ادامه حضورش در استقلال

به گزارش مشرق، بیژن طاهری در حاشیه مراسم معارفه ریکاردو ساپینتو درباره اینکه سرمربی بعدی استقلال کار سختی دارد، اظهار داشت: همیشه فوتبال یک‌جور نیست و اتفاقات زیادی می‌افتد. یک سال هم استقلال این نتایج درخشان را گرفته است. امیدوارم هر کسی بعد از این هدایت تیم را بر عهده می‌گیرد همین روند را ادامه دهد. سال گذشته همین زمان کسی فکر نمی‌کرد تیم این نتایج را بگیرد.

«سال گذشته ابتدای فصل اعلام کردید که استقلال قهرمان خواهد شد و آیا امسال نیز معتقدید تیم می‌تواند این عنوان را تکرار کند؟»، وی در واکنش به طرح این سؤال گفت: تیم قهرمان کارش سخت‌تر از تیم‌های دیگر است. به هر حال یک مقامی را به دوش دارد که همه انتظار دارند تکرار کند. فوتبال قابل پیش‌بینی نیست و به خاطر همین هم جذاب است. کار سختی است و امیدوارم همه چیز به خوبی به پایان برسد.

سرپرست تیم استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا به کار خود در این باشگاه ادامه خواهد داد، خاطر نشان کرد: فعلاً که در خدمت‌تان هستیم. توکل به خدا، من فرزند این باشگاه هستم و هر کسی در این پست باشد تلاش می‌کند تیم موفق باشد و ما هم هر کمکی از دست‌مان ساخته باشد، انجام می‌دهیم.

Adblock test (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

مذاکره استقلال با مدافع لیگ برتری

چ ژوئن 22 , 2022
به گزارش مشرق، یکی از اهداف مهم استقلال در فصل نقل و انتقالات تقویت خط دفاع است چرا که از میان مدافعان فصل گذشته جدایی رافائل سیلوا تقریبا قطعی شده است و هنوز مشخص نیست آیا سیاوش یزدانی می تواند به این تیم برگردد یا نه. ضمن اینکه ممکن است عارف غلامی...