هفته ششم لیگ برتر/ فرهاد مجیدی: می دانستم با چه کسی بازی دارم؛ باید در جلسه هماهنگی اعلام می کردند بازیکنان خارجی حق بازی ندارند

فرهاد مجیدی

سرمربی تیم فوتبال استقلال(تاج) گفت: این اتفاقی که افتاد برای من قابل پیش بینی بود،به هر حال می‌دانم با چه کسی بازی دارم اما از بازیکنانم خواستم با توجه به این مسائل تمام تلاش خود را انجام بدهند.

   

به گزارش استقلال نیوز، فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال(تاج) در نشست خبری پس از این بازی گل گهر سیرجان، صحبت هایی انجام داد که در ادامه می خوانید:

          

* اتفاقاتی در این فوتبال می‌افتد که از آن تعجب می‌کنم

من دوست نداشتم به کنفرانس خبری بیایم و به احترام شما آمدم. اتفاقاتی در این فوتبال می‌افتد که از آن تعجب می‌کنم.

تیم من کار کرده، وارد جلسه شده و به استادیوم آمدیم بعد گفتند نمی‌توانید از 2 بازیکن استفاده کنید. نمی‌شد این موضوع را زودتر به ما اعلام کنند؟ نمی‌شد این موضوع را در جلسه هماهنگی اعلام کنند؟ ساعت 13:29 به ما اعلام کردند که نمی‌توانید از 2 بازیکن تیمتان استفاده کنید.دیروز دستیار من گفت چند بازیکن با خودمان به سیرجان ببریم که به او گفتم هر چه داریم باید با خودمان ببریم.

* می دانستم با چه کسی بازی دارم

این اتفاقی که افتاد برای من قابل پیش بینی بود،به هر حال می‌دانم با چه کسی بازی دارم اما از بازیکنانم خواستم با توجه به این مسائل تمام تلاش خود را انجام بدهند.از بازیکنانم ممنون هستم چون فوتبال زیبایی به نمایش گذاشتند. فکر نمی‌کنم کسانی که از طریق تلویزیون بازی را نگاه می‌کردند دروازه‌بان تیم ما را دیده باشند به خصوص که در نیمه دوم حتی به دروازه استقلال هم نرسیدند.

واقعا جای تاسف دارد که در یک لیگ حرفه‌ای بعد از 5 بازی نامه می‌زنند و می‌گویند بازیکن تیمتان نمی‌تواند بازی کند.امیدوارم در بازی های آینده بتوانیم دل مردم را خوشحال کنیم.

* نبودن یامگا و ؤستد در کسب این تساوی بی تاثیر نبود

کل بازی در اختیار ما بود و فکر نمی‌کنم گل گهر حتی یک ضربه به چارچوب زده باشد هر چند من هنوز آمار را چک نکردم.2-3 موقیعت داشتیم و می‌توانستیم از فرصت‌ها استفاده کنیم فقط باید در ضربات آخر استفاده می‌کردیم. عدم حضور 2 بازیکن خارجی ما در این نتیجه بی تاثیر نبود.

* باید در جلسه هماهنگی اعلام می کردند بازیکنان خارجی حق بازی ندارند

می‌شد شب بازی در نشست هماهنگی بگویند این 2 بازیکن نمی‌توانند بازی کنند. دوست ندارم تمرکزم به هم بخورد و در این موارد حرف بزنم ولی این اتفاقات جدید نیست و از این موارد زیاد در فوتبالمان رخ داده است.

* آیا اتفاق امروز به مسائل تبلیغات محیطی و جدال مدیران استقلال و سازمان لیگ بر می‌گردد یا خیر؟

نه، اصلا بحث من این نیست، اصلا این موارد در حوزه کاری من نیست. به عنوان سرمربی تیم نباید 2 ساعت به شروع بازی این مساله را به من می‌گفتند. مسائل دیگر به حوزه باشگاه مربوط می‌شود. این اتفاقی که امروز رخ داد خنده دارد است و فقط در ایران رقم می‌خورد.

* برخی رسانه‌ها امروز این مسائل را پیش از بازی مطرح کردند؟

این رسانه‌هایی که شما می‌گویید اعلام کردند به افرادی ربط دارند که این موضوع را طراحی کردند. همه این رسانه‌ها را می شناسند چون از این کارها خیلی انجام دادند.

* دو بازیکن خارجی تیمش شوکه شده بودند؟

به جرات می‌گویم واقعا خوشحالم این 2 بازیکن به ما اضافه شدند.از بازیکنان تیم سوال کنید این 2 نفر قبل از حضور بچه‌ها در رختکن چگونه به بازیکنان ما در رختکن روحیه می‌دادند. هر 2 نفر با کیفیت بالا هستند و تنها مساله این بود که از آنها ها به خاطر اتفاقات رخ داده عذر‌خواهی کردم.

استقلال مستحق پیروزی در این مسابقه بود، اگر از فرصت‌ها استفاده می کردیم امروز باید برنده می‌شدیم. حق ما برد بود.

* خلا یک هافبک در استقلال احساس می شود یا خیر؟

هافبک‌های ما بازیکنان خوبی هستند، ما به دنیال جذب هافبک هم بودیم ولی از نظر وقت دچار مشکل بودیم. همه این نفرات را با ساعت‌ها مشورت جذب کردیم. فقط از طریق فیلم ایجنت‌ها آنها را جذب نکردیم. 90 دقیقه بازی آنها را با نرم افزار اسکایپ تماشا کردم. الان فقط می‌توانیم بازیکن آزاد بگیریم ولی در نیم فصل یک بازیکن خوب به ما اضافه می‌شود.

* گفته می‌شود در استقلال جاسوس وجود دارد؟

کجا؟ من به احترام شما به کنفرانس آمدم.من به خاطر فدراسیون فوتبال، سازمان لیگ و خبرنگاران به اینجا نیامدم. اصلا این مسائلی که شما می‌گویید برایم مهم نیست. تک تک بازیکنانم شریف هستند و در تیم من اصلا چنین مساله‌ای وجود ندارد.

اخبار استقلال


 مطالب مرتبط:

هفته ششم لیگ برتر/ همه چیز به کام سازمان لیگ؛ استقلال با مهندسی لیگ در سیرجان امتیاز داد

Adblock test

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

هفته ششم لیگ برتر/ مصاحبه استقلالی ها پس از تساوی مقابل گل گهر؛ رفتار زشت سازمان لیگ تمرکز ما را بر هم زد

چ نوامبر 24 , 2021
بازیکنان و عوامل تیم استقلال پس از تساوی مقابل گل گهر گفتند: رفتار سازمان لیگ و اجازه ندادن به بازیکنان خارجی ما تمرکز تیم ما را برهم زد به گزارش استقلال نیوز، بازیکنان و عوامل تیم فوتبال استقلال(تاج) پس از سومین تساوی پیاپی، از هفته ششم ...