هفته بیست و یکم لیگ برتر/ پیروزی استقلال مقابل گل گهر در نیمه نخست؛ آبی پوشان موفق در جنگ پنالتی ها

دیدار استقلال و گل گهر

نیمه نخست دیدار تیم‌های دیدار استقلال(تاج) ایران و گل گهر سیرجان با برتری آبی پوشان به پایان رسید.

                              
به گزارش استقلال نیوز، تیم‌هایاستقلال ایران(تاج) و گل گهر سیرجان در دیدار خود از هفته بیست و یکم لیگ برتر فصل 1400/1401 از ساعت 17:30 امشب(یکشنبه 15 اسفند 1400) در ورزشگاه آزادی تهران و بدون حضور تماشاگران با تک گل کوین یامگا در بازگشت پنالتی به سود شاگردان مجیدی به پایان رسید.

ترکیب استقلال(تاج): سیدحسین حسینی، صالح حردانی، عارف غلامی، روزبه چشمی، مهدی مهدی‌پور، کوین یامگا، جعفر سلمانی، عزیزبک آمانوف، رودی ژستد، محمد دانشگر و امیرحسین حسین‌زاده.

ترکیب گل گهرمحسن فروزان، آرمین سهرابیان، علیرضا علیزاده، علی اصغر عاشوری، مهدی تیکدری، مرتضی تبریزی، میلاد زکی‌پور، سعید صادقی، محمدرضا خانزاده، امین پورعلی رودبنه و کی‌روش استنلی.

دقیقه 7: مرتضی تبریز در محوطه جریمه استقلال صاحب موقعیت شد که ضربه فنی او از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 15: عزیزبک آمانوف با خطا روی سعید صادقی از داور مسابقه کارت زرد گرفت که در ادامه درگیری لفظی میان روزبه چشمی و علیرضا علیزاده یک کارت زرد هم برای این دو بازیکن به دنبال داشت.

دقیقه 17: پشت محوطه جریمه گل‌گهر آمانوف صاحب موقعیت شد که شوت او را محسن فروزان راهی کرنر کرد.

دقیقه 19: موقعیت دیگری در محوطه جریمه گل‌گهر به وجود آمد که این بار توپ به رودی ژستد رسید، اما ضربه این بازیکن توسط مدافعان برگشت داده شد.

دقیقه 30: از میانه میدان یک ضربه ایستگاهی برای گل‌گهر به وجود آمد که ارسال سعید صادقی به روی دروازه، پس از ضربه سر نه چندان قدرتمند در اختیار حسینی قرار گرفت.

دقیقه 32: امین پورعلی اقدام به شوتزنی به سمت دروازه استقلال کرد که ضربه او از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه 41: پاس علی‌اصغر عاشوری برای سعید صادقی در موقعیتی مناسب، فرصت گلزنی را برای این بازیکن ایجاد کرد که ضربه او پس از برخورد به مدافعان به کرنر رفت.

دقیقه 42: کرنر ارسالی روی دروازه استقلال در شلوغی محوطه جریمه به یک پنالتی تبدیل شد، چرا که بیژن حیدری معتقد بود توپ به دست محمد دانشگر برخورد کرده است.

دقیقه 43: سعید صادقی پشت ضربه پنالتی ایستاد که ضربه او به تیر دروازه برخورد کرد تا بهترین موقعیت گل‌گهر برای رسیدن به گل از دست برود.

دقیقه 44: در صحنه‌ای که فرهاد مجیدی توپ را در اختیار گرفته بود و به داور معترض شد، محمدرضا خانزاده به دنبال گرفتن توپ و پرتاب اوت بود که این صحنه به جنجال تبدیل شد تا در ادامه داور مسابقه فرهاد مجیدی، فرزاد مجیدی و محمدرضا خانزاده را به دلیل شرکت در درگیری با کارت زرد جریمه کند.

دقیقه 3+45: کوین یامگا در موقعتی قرار گرفت که پس از برخورد با محسن فروزان در محوطه جریمه، به زمین افتاد که داور مسابقه پنالتی تشخیص داد. همچنین فروزان با کارت زرد جریمه شد.

دقیقه 4+45: کوین یامگا پشت ضربه پنالتی ایستاد که ضربه او را محسن فروزان دریافت کرد، اما روی توپ برگشتی موفق شد دروازه گل‌گهر را باز کند.

دقیقه 5+45: سوت پایان نیمه نخست با برتری آبی پوشان.  

  

اخبار رسمی باشگاه استقلال

   


 مطالب مرتبط:

هفته بیست و یکم لیگ برتر/ حواشی دیدار استقلال و گل گهر: طرح موزائیکی کانون هواداران؛ حضور اسکوچیچ و هاشمیان در آزادی!

هفته بیست و یکم لیگ برتر/ ترکیب استقلال مقابل گل گهر؛ غیبت زبیر و شوک بزرگ به آبی پوشان

هفته بیست و یکم لیگ برتر/ فرهاد مجیدی: افتخار می کنم سرمربی استقلال با این بازیکنان هستم؛ در مورد کارهای خودی ها و ناخودی ها  آخر فصل صحبت خواهم کرد!

داوران هفته بیست و یکم لیگ برتر 00/01 مشخص شدند؛ داور همدانی قاضی دیدار استقلال و گل گهر!

Adblock test

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

هفته بیست و یکم لیگ برتر/ حواشی دیدار استقلال و گل گهر: طرح موزائیکی کانون هواداران؛ حضور اسکوچیچ و هاشمیان در آزادی!

ی مارس 6 , 2022
کانون هواداران استقلال(تاج) طرح موزائیکی را روی سکوها مهیا کردند که روی آن نوشته شده: آبی آسمانی، امسال قهرمانی.        به گزارش استقلال نیوز، دیدار تیم های استقلال(تاج) ایران و گل گهر سیرجان از&nbsp...