هادی طباطبایی: کرونا فوتبال را به بن بست رسانید؛ در سال 98 علی کریمی بهتر از قائدی کار کرد!

هادی طباطبایی

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: هرچند مهدی قائدی از نظر آماری بهتر از همه فوتبالیست‌ها بود، اما از نظر من علی کریمی بهترین عملکرد را داشت و بهترین بازیکن سال بود.

به گزارش استقلال نیوز، هادی طباطبایی پیشکسوت باشگاه استقلال در گفتوگو با خبرنگار مهر، در خصوص اتفاقات سال 98، صحبت هایی کرد که در ادامه می خوانید:

    

* سال 98؟

سال 98 خوب به اتمام نرسید و کرونا کام همه دنیا را تلخ کرد. کرونا فوتبال را در دنیا تعطیل کرد تا خلاء این ورزش بیشتر از همیشه به چشم آید. حالا همه دنیا تشنه دیدن یک بازی فوتبال هستند و شرایط برگزاری آن موجود نیست. دنیا به چالش بزرگی برخورد کرده و فوتبال هم در پی آن به بن بست رسیده است. در حال حاضر هم هیچ متخصصی نمی داند که قرار است فوتبال در این فصل چطور به پایان برسد. اتاق های فکر در سراسر دنیا برای یافتن راهکار مناسب تلاش می کنند و آنچیزی که فعلا به ذهن می رسد، تعطیلی کل فصل است.

* حرکت فرهنگی-اجتماعی ملی پوشان سابق فوتبال در راستای گندزدایی از یکی از خیابان های تهران؟

بچه ها به من محبت داشتند و به هر کدام از همبازیان سابقم زنگ زدم از این حرکت استقبال کردند. این یک حرکت کاملا نمادین و فرهنگی بود و ما سعی کردیم به این ترتیب در جامعه فرهنگ سازی کنیم تا مردم هم به این حرکات داوطلبانه ترقیب پیدا کنند. این حرکت را ادامه خواهیم داد و در روزهای آینده هم همراه با دیگر پیشکسوتان در خیابان های دیگر به فعالیت اجتماعی علیه کرونا خواهیم پرداخت. امیدوارم برای از بین بردن کرونا همه مردم دست به دست هم دهند چون در غیر این صورت شکست دادن این بیماری مرموز و خطرناک بسیار دشوار خواهد بود.

* بهترین بازیکن سال ۹۸ از نظر شما کیست؟

هرچند مهدی قائدی ارزشمند ترین بازیکن است و بیشترین گل و بیشترین پاس گل را دارد، اما به نظر من عملکرد علی کریمی از همه بازیکنان در سال ۹۸ بهتر بوده. کریمی نقش نخ تسبیح را در تیم استقلال ایفا کرد و محور این تیم در میانه میدان بود. کریمی این شایستگی را دارد که او را بهترین بازیکن سال دانست.

اخبار استقلال

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

چاه عمیق بدهی‌های استقلال به آسانی پر نمی‌شود

ج آوریل 3 , 2020
به گزارش مشرق، ایمان عالمی پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره تغییرات مدیریتی آبی پوشان پایتخت و انتخاب احمد سعادتمند به عنوان مدیرعامل جدید استقلال گفت: مشکلات باشگاه استقلال بسیار عمیق است اما آقای سعادتمند حدود دو سال در هیات مدیره استقلال بودند و از...