هادی شکوری: سه سال استقلال را به سعادتمند واگذار کنند؛ داستان بدهی های استقلال موضوع تکراری است

هادی شکوری

پیشکسوت استقلال گفت: هر مدیری به استقلال می آید چون از آینده کاری خودش اطمئنان ندارد برای رفع بدهی ها هیچ اقدامی نمی کند و همین مسئله باعث تشکیل پرونده های متعدد در فیفا می شود.  

 به گزارش استقلال نیوز، ، هادی شکوری پیشکسوت باشگاه استقلال در گفتگو با میزان، در خصوص وضعیت مدیریتی استقلال و شرایط این باشگاه صحبت های کرد که در ادامه می‌خوانید:

 * داستان بدهی های استقلال موضوع تکراری است

من از زمانی که به یاد دارم وضعیت باشگاه استقلال همین بوده و شکایت پشت شکایت و پرونده پشت پرونده وجود داشته است؛ این میان هم یک‌سری مدیران می‌آیند و قربانی می‌شوند. باید فکر اساسی کنیم و منشا این مشکلات را پیدا کنیم.

 * با کار کارشناسی سراغ بازیکنان خارجی برویم

در این چند سال، بارها بازیکن خارجی به فوتبال ایران آمده‌، یک دقیقه هم بازی نکردند، اما پول‌های هنگفت دریافت کرده‌اند. انگار این مسئله اپیدمی شده است. قطعا باید ریشه‌یابی شود و با کار کارشناسی سراغ بازیکنان خارجی برویم.

 * عدم ثبات مدیریت مشکل بزرگ استقلال است

این متاسفانه یک ایراد است که مدیران جدید می‌آیند و تقصیرات به گردن مدیران قدیمی می‌اندازند. این از عدم ثبات مدیران می‌آید. یک مدیر هیچ تضمینی ندارد که چند وقت در یک باشگاه می‌ماند و فقط در حال رفت و آمد هستند و درگیر این شکایات که از قبل روی دست باشگاه می‌ماند.

* سه سال استقلال را به سعادتمند واگذار کنند

سعادتمند آمد تا اتفاقات خوبی را رقم بزند، اما متاسفانه درگیر این موضوعات شد و تنها کمکی که می‌توان به او کرد، این است که حداقل تضمین بدهند تا سه سال مدیرعامل استقلال می‌ماند تا با خیالی آسوده در پی حل مشکلات استقلال باشد.

 * شیوع کرونا تاثیر زیادی روی تیم‌ها گذاشت

مجیدی مربی جوانی است و به دنبال موفقیت می‌رود، اما شیوع کرونا تاثیر زیادی روی تیم‌ها گذاشت. هر تیمی توانسته باشد در این دوران، آمادگی خود را حفظ کند، می‌تواند در ادامه لیگ موفق باشد.

اخبار استقلال

     


 مطالب مرتبط:

احمد سعادتمند: یک عده اجازه دهند شش ماه بگذرد و بعد انتقاد کنند؛ قائدی را زیر 5 میلیون دلار نخواهیم فروخت

'

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست بعدی

دخالت وزیر امور خارجه در امور پرسپولیس!

ش ژوئن 20 , 2020
به گزارش مشرق، قصد قیاس نداریم اما بد نیست در جریان این مسائل باشید؛ رئال مادرید مدت‌هاست که نتایج مدنظر هواداران را به‌دست نمی‌آورد. شاگردان زیدان از کوپا دل‌ری حذف شده‌اند، پس از شکست مقابل سیتی شانس کمی برای صعود در لیگ قهرمانان اروپا را دارند و در ...