مقصر اصلی و سرشناس اختلاف مدیران استقلال/ کار ناتمام وزیر برای نابودی آبی‌پوشان!

سرویس ورزش مشرق - در حالی که این روزها اخبار ورزش کشور روی مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در آسیا و اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال برای حضور در بحرین معطوف شده و نیم نگاهی هم به رقابت‌های لیگ ملت های والیبال دوخته شده است، خبر استعفای دسته جمعی اعضای هیئت مدیره استقلال به سرعت فضای مجازی را پر کرد. این استعفا در حالی صورت گرفت که اسماعیل خلیل زاده رئیس این هیئت مدیره در بازداشت به سر می برد و هنوز وزیر ورزش تکلیف استقلال را مشخص نکرده است.

دلیل اصلی اعضای مستعفی ناکارآمدی و ناهماهنگ بودن احمد مددی مدیرعامل استقلال با اعضای هیئت مدیره اعلام شده و مشخص می شود این اختلافات که از قبل هم اخباری مبنی بر وجود آن شنیده می شد و حالا به حدی بالا گرفته که رسانه ای شده است. البته وزیر ورزش روز گذشته در کیش تلویحا با این استعفا مخالفت کرد و از جلسه با اعضای هیئت مدیره استقلال خبر داد.

اما باید به آقای سلطانی فر این نکته را یادآور شد که در ماه های پایانی دولت و این وزارتخانه این کارها جوابگو نیست و باید آن زمانی که اعضا را معرفی می کرد فکر ناهمگونی و مشکلات قابل پیش بینی را می نمود تا کار به اینجا نکشد. استقلال که در سال های اخیر ضربات جبران ناپذیری از سوء مدیریت و اختلافات درونی و تعویض مکرر مدیریت و کادرفنی خورده انگار قرار نیست به ساحل آرامش برسد. هواداران این تیم که از این جنگ های مدیریتی و اختلافات قابل پیشگیری به ستوه آمده اند قطعا می دانند دود این اقدامات و اختلافات در نهایت به چشم تیم و هواداران خواهد رفت.

آقای وزیر! واقعا افرادی که به دلیل اختلافات متعدد توانایی حل مشکلات استقلال را ندارند چرا باید در جلسات صوری هیئت مدیره کنار هم بنشینند و یکدیگر را تحمل کنند؟ چرا به عنوان رئیس مجمع از روز بازداشت خلیل زاده فکری به حال تکمیل و سرو سامان دادن به هیئت مدیره استقلال نکردید؟ استقلال و پرسپولیس در این ۴ سال از نظر چیدمان مدیریتی کم قربانی نشده اند؛ آن هم قربانی مدیریت رفاقتی شما و ناکارآمدی مدیران منصوب شما!

بدون شک مقصر اول و اصلی این اختلافات و سوء مدیریت شخص وزیر ورزش و حتی معاون قهرمانی ایشان است که با ندادن پاسخ شفاف به رسانه ها و نیز کم توجهی به امورات جاری دو باشگاه علی الخصوص استقلال باعث نارضایتی شدید هواداران شده اند. کاش به جای این همه پافشاری به واگذاری دو باشگاه به بخش خصوصی (که ذاتاً کار بسیار خوب و قانونی است اما در عمل و در اوضاع کنونی یک اقدام صوری و غیر قابل انجام است) بیشتر در انتصاب مدیران دو باشگاه دقت می کردید.

استقلال که هنوز روی کاغذ شانس قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی و صعود به مراحل بالاتر لیگ قهرمانان آسیا را دارد و بعد از مدت ها هواداران این تیم با نتایج اخیر به تیمشان امیدوار شده اند، باز هم در انتهای فصل ظاهرا قربانی اختلافات درونی و مشکلات خودساخته شده و اگر زود به داد این تیم نرسید نتایجی بهتر از نتایج فصل قبل عاید آبی ها نخواهد شد و کارنامه درخشان! جناب وزیر و معاونین و مدیران منصوب ایشان درخشان تر خواهد شد!

Adblock test (Why?)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اسماعیل خلیل زاده از هیات مدیره استقلال کنار گذاشته شد

د مه 31 , 2021
اسماعیل خلیل زاده عضو هیات مدیره باشگاه استقلال(تاج) از هیات مدیره این باشگاه کنار گذاشته شد. به گزارش استقلال نیوز، وزیر ورزش و جوانان با استعفای اسماعیل خلیل زاده، عضوهیات مدیره باشگاه استقلال(تاج) موافقت و آن را برای طی مراحل قانونی و تعیی...