مرحله یک هشتم ACL2021/ فرهاد مجیدی: تیم ما هماهنگی لازم را نداشت؛ مقصر این شکست من هستم

فرهاد مجیدی

سرمربی تیم فوتبال استقلال(تاج) ایران در نشست خبری پس از دیدار با الهلال عربستان گفت: بازیکنان تمام تلاش خود را کردند، مقصر این شکست من هستم.

به گزارش استقلال نیوز، فرهاد مجیدی سرمربی تیم فوتبال استقلال(تاج) ایران در نشست خبری پس از حذف از آسیا با شکست مقابل الهلال عربستان حضور پیدا کرد و صحبت هایی را عنوان کرد که در ادامه می خوانید:

  

مقصر این شکست من هستم

به بازیکنان هر دو تیم خسته نباشید و به تیم الهلال تبریک می گویم. به بازیکنان تیمم خسته نباشید می گویم چون آنها تمام تلاش خود را کردند.باید بگویم مقصر این شکست من هستم.

تیم ما هماهنگی لازم را نداشت

باید از بازیکنانم به خاطر تلاششان تشکر کنم. بازی بسیار سنگینی داشتیم، با توجه به اینکه تیم ما هماهنگی لازم را نداشت و چند بازیکن فقط 2-3 روز با ما تمرین کردند در مجموع با هم هماهنگ نبودیم، البته امشب شانس گلزنی داشتیم که از آنها استفاده نکردیم.

بازیکنان خارجی الهلال در نتیجه تاثیر زیادی داشتند

نمی توانم کتمان کنم که الهلال تیم بسیار خوبی است.آنها خیلی خوب برای این بازی سیستمشان را عوض کرده بودند و بازیکنان خارجی آنها در نتیجه تاثیر زیادی داشتند.

اخبار استقلال


 مطالب مرتبط:

مرحله یک هشتم ACL2021/ حذف تلخ از آسیا؛ الهلال شانس آورد که خائنین استقلال را نابود کردند

Adblock test

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

الهلال، استقلال را نبرد؛ استقلال به مدیران خائن خود باخت!

د سپتامبر 13 , 2021
استقلال امشب به دلیل سو مدیریت به الهلال باخت و از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد. به گزارش استقلال نیوز، این مدیران خائن ماموریت خود را به بهترین شکل به پایان رساندند و استقلال(تاج) از آسیا حذف شد. برای بازی بزرگ، بازیکن بزرگ لازم است اما استقلال ا...